Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a volt a legmegalázóbb dolog, amit nő tett veletek?

Figyelt kérdés
Pl elutasítás, az ágyban, megcsalás rokonnal stb

2018. márc. 24. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszönt vissza. :'(
2018. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szép dolog az sem :)
2018. márc. 24. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt a legjobb barátommal, a szülinapi bulibon, az én ágyamban, az emeleten. 2,5 éves kapcsolat volt, igaz fiatalon. 18 voltam akkor.
2018. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy csúnya lány mindig hajtott rám, aztán egy idő után megsajnáltam és elkezdtem haverkodni vele. Kicsit később hallottam vissza, hogy mindenkinek azt terjeszti, hogy nyomoluk rá meg megakarom kapni őt, csak ő nem akarja....hát ez elég gusztustalan volt.
2018. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Több is volt, fiatal koromban megaláztak a méretem miatt csajok. Aztán elég sokáig nem volt barátnőm, de aztán neki sem volt elég és megcsalt. Pech, majd következő életemben. Végül is nem vagyok miatta ultra gátlásos, ááá. De már kezdem humorosan felfogni a dolgot. :))
2018. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt még ilyen
2018. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóbeli alázás.
2018. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Vissza köpte a g*cim. Számomra ez megalázó volt. Haza is küldtem. F
2018. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyta hogy megalázkodjak előtte.
2018. márc. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!