Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb vékony péniszű srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb vékony péniszű srácok (16/4-nél kisebb)! Benneteket is megviselt lelkileg, amikor a barátnőtök lemérte a péniszeteket és később kiábrándult lett vagy nem tudott kielégülni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig egy barátnőm volt (vszeg első és utolsó). 20 évesen vele veszítettem el a szüzességemet (ő akkor 19 volt) és az első - előtte produkált - erekcióm során gyorsan meglepődött, hogy milyen vékony. Konkrétan nem mondta ki, de tett rá utalást. Aztán a harmadik alkalommal konkrétan le is mérte mérőszalaggal a péniszemet, ami 2 okból is nyomasztó volt. Egyrészt előtte abban a tudatban voltam, hogy nekem 16,5 cm-es farkam van, de ő 15-öt mért és a vékonyságot pedig akkor szóvá is tette (11 cm kerület), ami mondjuk nekem is nyilvánvaló volt. Utána már nem is került sor szexre és őszintén a szemembe mondta, hogy kevés vagyok neki. Alig tudtam visszatartani a sírásomat. Bocsánatot kért, gyorsan felöltözött és elment. Annyira megviselt lelkileg, hogy azóta sem volt barátnőm, nem is akartam ismerkedni. Nem sajnáltatni akarom magamat, de utána hónapokig pszichológushoz jártam, mert a mindennapjaimra is kihatott ez az affér. Azóta a szociális fóbiám is kialakult. Van itt köztetek olyan, akinek hasonló megaláztatásban volt része? Már sok dolgon is gondolkoztam, azon is amit itt nem szabad leírnom.

2018. márc. 26. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Senki nem méregette, és nem is panaszkodott, pedig jóval alatta vagyok a 16-nak.
2018. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Remélem ez kamu és nem igaz :)

ha még is, ne ma farkaddal vagy veled van baj, hanem a csajjal.

Nekem 14 cm és soha nem volt rá panasz, nem méregette egyik csaj sem.

Ha valóban kicsi voltál neki, akkor sem így kell ezt intézni, ilyen bunkó módon. Monda volna, hogy nem illetek össze és jó napot.

2018. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Szeretném megismerni a ecetet! Nekem 21/5 van és nem kamu méret!


De azért sajnállak mert azért elég bunkó a csaj, de vagány hogy csak fogta magát és még le is merte neked!

2018. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha nekem megpróbálná lemérni akkor ugy vágnám ki a lakásból hogy éppen van, a ruháját pedig utánadobnám a folyosóra. És nem kezdenék el pityeregni meg pszichológushoz járni.

Neked nem a méreteddel van baj hanem a gondolkodásoddal. Minegy hogy milyen méreted lenne, ilyen gondkodással egy nő sem tekintene férfiként rád.

2018. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
15 körül van és sose mérték le, egy nagyon hosszú kapcsolatomban ahol már semmi tabu sem volt hozta fel poénosabban az ex hogy lemerjuk-e. Legutóbbi párkapcsolatomban ami a jelenlegi is magától mondta a barátnőm hogy tökéletes vagyok neki az ágyban. Egyszer volt még tini koromban mikor szová tette az egyik exem hogy mekkora mikor lankadtan látta már nem tudom hogy fogalmazott pontosan csak a mérettel kapcsolatban. Most 28 vagyok és ennyi idő alatt nem volt semmi mely élményem negatív értelemben egyik kapcsolatomban sem a farkam illetoen, csak ha itt a gyakot olvasod ahol az átlag 30 centi elmondas szerint akkor magadba fordulsz a sok hülyeségetől :-)
2018. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sincs még 15 se, de nem volt problémám sohase, pedig már idősebb vagyok tőletek.
2018. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi soha nem voltunk olyan kretének egyik exemmel se, hogy méregessük! :D
2018. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

remélem ez most valami vicc :|


de ha nem, akkor a csaj oltári gyökér... ki olyan hibbant, hogy spontán elkezdje a barátja farkát méricskélni? Az ő fejében van a baj.


25N

2018. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Szia.Nekem is 15-16.5/körbe12(alig 4) volt(20évesen) és megcsalt az első sőt a feleségem is mondta hogy kár hogy nem nagyobb.De sikerült feltornásznom csontig benyomva erős erekciónál 19-19+/körbe13(4,3) azóta más nő örül ha tövig rakom neki és rátolom még.Csak 16 ránézésre és lazán nem benyomva.

A sok csalódás megedzett,szeretni kell az életet.

Szóval simán lehet ha 170/70-180/80vagy akár 2-3cm plusz hossz a tövén.Olyan 3.75vastag lehetsz el tudod érni a 4cm vastagságot és hosszabb lehetsz.45évesen most sokkal jobb lett.

Nekem a fejő-jelqing gyakorlatok megnövelték,néha pumpázom is.Hihetetlen hogy megszélesedett és formás eresebb lett.16ősze óta csinálom.

PeGym oldal fordítóval.Rengeteg magyar találat is leírásokkal.

Sok sikert,2hónap múlva látod a változást.

2018. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha lehet kérem a #9 es törlését nem ide akartam.
2018. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!