Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyan nővel, akinek első látásra kellettetek és nem nyöszörgött a szexuális vágyatok miatt, nem utasított vissza?

Figyelt kérdés
Egyik diszkóban bőgött a nő a wc-ben, hogy a csóka hagyja abba. Végül szóltak a kidobóknak, azok szedték le róla. Jó hát ez csak mende-monda szinten volt először hallható , de igaz volt, azt hagyjuk, hogy hogy miért.
2018. márc. 27. 10:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel most mit akartál írni?

Szerinted az a normális csaj, aki hagyja, hogy egy neki első benyomásra szimpatikus férfiember erőszakosan is magáévá tegye, sőt ezt még élvezi is?

2018. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké cuncu. Mi a kérdés?

Van e olyan nő akinek be lehet verni egyből? Mint a kutyák az út szélén? Jön megáll ráugrik leszáll megy tovább?

2018. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te be vagy most tépve? Mi a kérdés? Ha az érdekel hogy vannak-e nimfomámiás nők, akkor a válasz igen, vannak, ez egy mentális betegség ami sok gyötrelemmel jár. Normális nő első ránézésre nem dug idegen pasival egy wc-ben.
2018. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Várj. Te most elvárod a nőktől, hogy hagyják magukat megerőszakolni?
2018. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen van.A buszon szemeztem egy csajjal és amikor leszállt megszólítottam.Kimentünk a dunapartra és elindultunk az ösvényen egy bokros rész fele biztos,csak arra még messzebb lehetett én meg rossz ritmusban mondtam menjünk másfele ő meg félreértette azt hitte nem akarom, csak ujjazás lett belőle egy nyitottabb helyen.

Volt olyan,hogy az Ezresben lenn az alsó részen rám kiabált tánc közben egy lány Te nem is akarsz semmit!és elviharzott..

2018. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha a vágyak találkoznak, akkor lehet belőle valami, főleg, ha mindketten ugyanolyan "betegek". Vagy nem ez a kérdés? :D
2018. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy a nőnek "azonnal" kellettem volna, de ő nekem nem. Mindig is léteztek és fognak is ilyen nők. Meg persze néha olyan is megtörténik, hogy nem egy könnyűvérű alapból a lány, de mégis azonnal akar mindent az adott emberrel gátlások és szabályok nélkül. Ha ez akart lenni a kérdésed.

A kérdés részletezése meg teljes káosz. Ahogyan a kommentelőknek válaszoltál az is az. Azért azt észre kéne venni, hogy 10-10 ember zavarosnak látja amit írogatsz. Csak néhányan megpróbálunk kiszűrni belőle valamit. De azért te hülyézel le másokat. Ráadásul egyből te veszel fel sokkal ellenségesebb hangnemet, de mire fel?

Most még a tévedés kockázatát sem tartom fenn, hogy te nem vagy egészen százas.

2018. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Csak hol vannak ezek a nők végre? Mert már nagyon teli van a tököm vele, hogy mindeggyik szép a gazdagokra vár.
2018. márc. 31. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!