Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randiztatok vagy találkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiztatok vagy találkoztatok már, igazi pénz-centrikus nővel, akkor miből jöttetek rá, hogy neki a pénz az első?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha megjegyzi, hogy kicsi az étterem, megkérdezi, hogy szüleim mennyit keresnek, és lazacot kér első randin az annak számít? :D
2017. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Nekem a legutóbbi randimon a csaj nagyon érdeklődött a munkámról, arról, hogy van-e autóm, lakásom és ha igen milyen, illetve az étlapról is szinte mindenből a legdrágábbat választotta. Kiszaladtam WC-re, közben a saját részem fizettem és gyorsan lepattantam.. azóta nem keresett. :)
2017. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
#2 Hát te sem vagy a férfiasság mintapéldája :D
2017. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

ja volt, de már sz ismerkedési fázisba elhalt...


a csaj elkezdte részletezni, hogy az apukája révén milyen van.. autópart, házpark, stb..



Oké mondom, "ez mind szép és jó, de magadról mit tudsz mondani." Erre csak hebegett habogott általánosságokat.

2017. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
3-as! a 2-es lehet számodra nem férfi de te egy papucs vagy :D egy pacsker! :'D
2017. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Így utólag abból, hogy szóba állt velem a külsőm ellenére.
2017. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Kinyitottam a pénztárcámat, és a hitelkártyám láttán kocsányon lógtak a szemei. Szerintem ez elég egyértelmű :D
2017. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én férfivel és taszit mert régen nem ezt az oldalàt mutatta..

Ha mondasz vmit hogy vettél ràkontràz hogy az nem jo ő ilyet olyat vett horror àrba..

Meg ez ennyibe került az annyiba .. de nem àltalànos dolgok mert én is csajom is mutatjuk a csalàdnak hogy ezt vettem azt vettem de legyen az kinaibol cipő vahy egy olcsobb butor stb.

Igy màr értem miért volt a sok provokàlo kérdése pl.turkàlobol kinaibol nem öltözködne és kapott ruha se kell neki..

Meg elitélnél egy nőt aki takaritonőként melozik?-sok 10pontos takaritonőt ismerek és a pàrjaik nem itélik el..

Béla ugyanolyan mint az apàm..pénzen akart megvenni apàmat le is épitettem de főleg mert nem mondott igazat mint béla..szövezkeztek ketten..hova lesz béla a 2hetes eltünés??fusi munka megszerezni még a 10millàt?:( remélem nem férfi prosti vagy :( jo ezt én se nézném ki belőled max amit oli mondott vki itt pihenteti a behozott kocsikat (én a fönökre gondoltam de te leszel benne)..jo ez a nagy terepjàro is..nekem szàz csak ne az én helyemet foglald el :)

2017. ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2 te kiírtál erről egy kérdést is nemrég, látom még mindig büszke vagy erre, pedig mindenki egy nyomoréknak írt le :D Azért, mert megkérdezi, hogy mit dolgozol, még nem golddigger. Kevered a szezont a fazonnal. Szerintem alap dolog, hogy érdekli, mivel töltesz heti 40 órát.


Amúgy, pasiban a legviccesebb ilyen storym: tinderen ismerkedtünk össze, a képeken tök jól nézett ki és az első képén egy Range roverben ült, egy másikon valami sportkocsiban. Általában az ilyen pasikat nem lájkolom, pont azért, hogy ne a pénzükkel akarjanak megfogni, de ő szimpi volt, taliztunk. Erre megjelent egy lepukkant kis Golffal és olyan ronda volt, mintha nemis az az ember lett volna, akit a képeken láttam. El is küldtem a francba, hogy egyrészt mások kocsijait állítja be a sajátjának, hogy ezzel próbáljon megfogni valakit, másrészt olyan képeket tett ki, amiken egyáltalán nem úgy néz ki, mint a valóságban. Szánalmas az ilyen ember. Nem azzal volt a gond, hogy nem Range rovertel jött, engem tényleg nem ez érdekel, nem szorulok rá más pénzére, de hogy ezzel próbál csajozni...röhejes, értelmes barátnője így biztos nem lesz, de még aranyásó sem, mert csak a képeken gazdag :D


Nőkben pedig, hallomásból tudom, hogy az golddigger, akivel értemes mondatokat nem nagyon lehet váltani, de az anyagiakról imád beszélni és csak drága kajákat rendel a randin. Például.

2017. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a dràga kaja? Mtàrsaim is mesélik hogy kagylo homàr polip meg a tökömtudja miket nem esznek..hàt ha ingyen lenne sr enném meg brrr a gondolattól is kiràz a hideg
2017. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!