Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vélekedtek az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedtek az alábbi kérdésről?

Figyelt kérdés

Adott egy külső vélemények alapján: jóképű, intelligens, sportos alkatú férfi. Tehát külsö szempontjából relatív rendben van. ( ez nyilván egyéni izlés kérdése, általánosságban értendő).

De kisebb pénisszel rendelkezik.

Dobnátok vagy van esély?


2018. márc. 30. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg...:) ha jó benyomást teszel valakire és megszeret az illető, nem hiszem, hogy a méret miatt dobna...bár vannak akik igen...de azokkal meg nem kell foglalkozni, azok akkor nem szerettek igazán...
2018. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan intelligens az a férfi,akkor evidens,hogy hasonló karakterű nővel kezd.Egy hasonlóan intelligens nőnél pedig nem számít,hogy 2 centivel rövidebb a péniszed az átlagnál.
2018. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Linó03 ***** válasza:

Ha én az ágyig jutok valakivel, akkor az többet jelent, mint szimpatikus, akkor pedig teljesen mindegy. Randin ne ezzel kezdje, mert akkor lehet, hogy hülyének nézem, amúgy semmit nem számít. Sőt! Kérek egy ilyet húsvétra! :)

21/L

2018. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a férfi, akiben egyáltalán felmerül, hogy a péniszmérete bármit is befolyásol, hogy emiatt nem tud kielégíteni egy nőt, az számomra nem intelligens. Mert ha az lenne, akkor tudná, hogy nem ezen múlik. És ha egy ilyen férfi feltesz ezen az oldalon egy ilyen kérdést, ezzel másokban megerősítést várva, annak az önbizalma sincs rendben. Egyértelműen nem kezdenék egy ilyen pasival. Függetlenül az intim méretétől.
2018. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Nos kedves 4es válaszoló, amennyi negatív megnyilatkozás van a kisebb méretekkel kapcsolatban, nem hinném hogy az én intelligenciám hiányossága a probléma. Sajnos ezt a szituációt teremti az a sokszor önző viselkedés, amit a nők egy része tanúsít. És nem azzal van a gond, hogy valaki nagyobb méretre vágyik, szíve joga, hanem azzal, hogy ezt nyíltan a képébe is vágja a kisebb mérettel rendelkezőknek.

2018. márc. 30. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a nagy álszenteskedést lányok... Nem kell mindig a jó arcotokat ide fordítani pedig aztán nagyon nem erről van szó!!!!



A válaszom annyi, hogy a farok mérete itt másodlago. A lányok nagyrészénél a pénz dominál, nyilván ehhez már hozzátartozik az öltözködésed, kocsid stb. Ha van pénzed és jól is tudod használni, az ebbe a szegmensbe tartozó nők nagyrészét megkapod és egyiket se fogja igazán érdekelni, hogy kicsi a péló. A másik szegmensnek ami egy jóval kissebb réteg, nagyon de nagyon kicsi, akik esetleg intelligencia, stb. alapján választanak meg jóval céltudatosabbak, tuják mi kell nekik, nos náluk lehet kisebb gond. Még ez se biztos ha azt a kicsit is jól használod. De sose mutasd ki, hogy kicsinek gondolod.

2018. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokszor csak a szájuk jár ám, h a nagy kell nekik, mert azt hiszik, h az a menő. Több nőtől hallottam én azt, h inkább gáz a nagy, mint jó. Valamint, 2 ismerősöm is járt már pórul úgy, h a csaj azt modta neki, h "bocsi ezt nem, nekem ez túl nagy". Szóval, valójában nem az számít, h mekkora. Aki meg erre hivatkozva utasít el, az vagy kikezdhetetlen kifogást akar kreálni magának, vagy csak egyszerűen olyan sivár a szexuális élete, h azt hiszi, h a pénisz méretén múlnak a dolgok, mert vaószínűleg nem szexelt még egy igazán kiadósat. Viszont, ha ez a helyzet, akkor ne bánd egy kicsit sem, mert az hosszú távon neked sem lenne jó, mert az ilyen nők még a saját testüket sem ismerik, viszont evárásaik azért lennének, amiért viszont te lennél a hibás, h nem tudod kielégíteni őket. Csak épp azt felejtik el, h a szex két emberről szól, tehát mindkét ember felelőssége, h jó, vagy rossz lesz az együttlét...
2018. márc. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"És nem azzal van a gond, hogy valaki nagyobb méretre vágyik, szíve joga, hanem azzal, hogy ezt nyíltan a képébe is vágja a kisebb mérettel rendelkezőknek."

Itt egy újabb bizonyíték, hogy a kérdés írója nem intelligens. Ugyanis egy intelligens ember el tudja dönteni valakiről, hogy ki az, aki szintén intelligens és ki nem az. Márpedig aki a kisebb méreten problémázik (amit gyanítok, hogy simán átlagos, csak az összes férfi szinte kivétel nélkül kicsinek gondolja a teljesen átlagos és normális méretét), ezt belevágja egy pasi szemébe, az a nő nyilván szintén nem intelligens. Egy normális, önbizalommal rendelkező férfi tudja, hogy a méret lényegtelen, hacsak nem 10 cm alatti, vagy 20 cm feletti méretről beszélünk. Minden, ami a kettő között van, egy normális nőnek teljesen megfelel. Ugyanis egy intelligens pasi azt is tudja, hogy sokkal többet jelent az, ha törődik a nővel, illetve sok nő nem attól fog elélvezni, hogy a pénisz ki-be mozog benne, hanem ha pl. izgatva van közben a csiklója is együttlét közben, netán együttlét előtt, akár után nyalással, vagy kézi ingerléssel a csúcsra jut. Itt meg tök mindegy, hogy mekkora az akkora. Ugyanis gondold el, hogy ha egy nőt ujjazol csak egy ujjaddal és közben orálisan izgatod, orgazmusa fog lenni. Az ujjadat meg hasonlítsd már össze a f..rkaddal. Na ugye, hogy mennyire nem számít a méret. Viszont az pasi, aki azt gondolja, hogy elég az, hogy ki-be, ki-be mozgatod és majd attól elélvez a nő, nos ott már nagy gondok vannak.

2018. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló. Köszönöm, hogy újfent kétségbe vontad az intelligenciám. Bár nem tudom, honnan gondolod azt, hogy te ezt csak így kijelentsd bárkiről is. Nem elegáns ezt a kérdést feszegetni annélkül, hogy ismernél.

Az én tapasztalatom az, hogy a sokak által intelligensnek, okosnak tartott emberek közül kerülnek ki a legkegyetlenebbek, pontosan azért mert azt érzik, hogy megtehetik.

Más a véleményünk, ezzel semmi gond. De kérlek ne azt akard nekem bebizonyítani, hogy nem vagyok intelligens. Nem fog menni. Üdvözlettel.

2018. márc. 31. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Te feltettél egy kérdést, én pedig válaszoltam. Leírtam, hogy a saját véleményem szerint mit jelent számomra egy intelligens ember. Hogy számomra ki nem az.

Lehet megsértődni érte, ettől függetlenül aki intelligens, az utána olvas dolgoknak, tisztában van dolgokkal, tehát nem annak dől be, hogy vannak nők, akik a nagy méretet részesítik előnyben és onnantól fogva átlagosságban lehetne arról beszélni, hogy csak azoknak a férfiaknál van esélye a nőknél, akiknek nagy a méretük.

2018. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!