Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki 35 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki 35 és 45 év közötti?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy letudnátok mondani az orális szexről? Vagy van itt olyan aki nem igényli ezt? Én szeretek szexelni, jöhet minden féle póz, hetente akár többször is, de az orál az nem megy.
2018. ápr. 1. 08:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Vagyok. :) 44/f
2018. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45 vagyok. Én szinte abszolút nem igénylem, viszont nyalás nélkül nekem nem szex a szex.
2018. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék lemondani az orális szexről, mivel nem mindig áll már magától, mint a cövek, sz0pás is kell hozzá. És ezzel szerintem a férfiak nagy része így van, főleg egy életkor felett. Ha nincs orális szex, azzal azt a frusztrációt is magaddal vonod, hogy a férfi farka esetleg nem fog rendesen állni, ez frusztrálja a férfit és el fog hagyni.


Most gondolom jelentkezik egy fél tucat kan, hogy ez hülyeség, mert az ő farkuk rendesen áll, ne ilyen puhap. kezdj stb. Amit meg én írok, az a realitás.


Egy nő se lesz mindenáron nedves már a dugás gondolatától, főleg nem egy sokéves kapcsolatban. Ők is igénylik a nyalást.

2018. ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ok! A nyalás se probléma, csak nekem ne kelljen más nemi szervét a számba venni :)
2018. ápr. 1. 08:53
 5/25 anonim ***** válasza:
DE mi a gondod a szopással?
2018. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz a válaszainkkal?
2018. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem mondanék le róla. Ha nagyon szeretnélek, akkor megtanítanám neked türelmesen, hogy az nem is olyan rossz!
2018. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem fiúk, mert én már próbáltam az orális szexet de nem megy. Sajnos nekem megemelődik a gyomrom tőle, ha a számba kell vennem, az meg ugye nem túl szexi. Hiába van megmosva, csak arra tudok gondolni hogy ezen keresztül jön ki a pisi és én nem vagyok wc papír. Ráadásul világ életemben úgy neveltek hogy wc után mindig mossak kezet. Az orál esetében ez érvényét vesztené, hisz akkor nem a saját vizeletemet hanem a másét kéne nyalnom. És kérdem én hol marad a higiénia? Jelenlegi párommal mikor anno összejöttünk 8 éve azt mondta nem baj, ha nincs orál elvan nélküli. Eztán kb. 2-3 év múlva kezdte hogy mégis hiányzik neki. Próbálkoztunk, nem egyszer, gumival is de nem igazán ment. Ez részemről erőltetés volt, és csak arra tudtam gondolni hogy mikor lesz már vége. Vagy jobb esetben hogy mit főzök holnap stb. Én az 41 éves vagyok, az 1990-es években kezdtem el nemi életet élni, a szopás még csak akkor kezdett divatba jönni és soha senki nem kérte tőlem. Voltam nagyon szerelmes és megtanultam hüvelyi úton élvezni. Számomra ez okoz örömet. És megszoktam hogy a férfiak a környezetemben mind erősen szex orientáltak. De a környezetemben senkinek nem volt merevedés zavara és nem kellett úgy mond "furulyázni" hogy felálljon. Jelenlegi párom közölte, hogy úgyse találok a mai világban olyan férfit aki elnézi ezt nekem hogy orálisan nem elégítem ki. Hiába vagyok hűséges, házias, megbízható és hiába szeretem. Erre szerettem volna itt cáfolatot kapni.
2018. ápr. 1. 09:24
 9/25 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem igénylik a szopást ;-)
2018. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Azért fürdés után egy farok nem pisis. Ez kb olyan, hogy biztos lett már pisis a kezed. Utána megmostad és kész. És most ugyanazzal a kézzel főzöd a kaját.

Amúgy én akkor mondanék le a szopásról, ha cserébe a nőm szinte mindent bevállal.

Amúgy az írásod alapján egy értelems nő lehetsz. Ezt is értékelnie kellene a párodnak.

2018. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!