Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki 35 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki 35 és 45 év közötti?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy letudnátok mondani az orális szexről? Vagy van itt olyan aki nem igényli ezt? Én szeretek szexelni, jöhet minden féle póz, hetente akár többször is, de az orál az nem megy.
2018. ápr. 1. 08:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem. 16. voltam.
2018. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar mert megszoktam. Olyan vastag a farkam hogy tulkeppen meg az se tudta szopni aki szerette volna így teljesen lényegtelen számomra .
2018. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az én mostani fickóm meg nyalni nem akar. Most mit csináljak vele!? Nem, akkor nem.

Most ezzel nem fogom nyaggatni. Bár nyilván õrülnék neki.

2018. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Minden megbeszélés kérdése hogy milyen kapcsolat hogy óvszerben sem engedné-e de mivel volt már olyan komoly kapcsolatom ahol nem volt orál le tudnék mondani.
2018. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be az általad o.-betűs téma, viszont kapcsolatot én is szeretnék végre. (35F)
2018. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!