Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek arrol,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol, hogyha egy lany megvarja a 18. -at a szuzessege elveszteseig?

Figyelt kérdés
A kerdest kivancsisagbol tettem fel. Letszi kort es nemet is irjatok (megy a zold kez :)).

2018. ápr. 1. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hülyeség, ha valaki összejön egy fiúval 15 évesen és elakarja veszíteni a srác a lánnyal, de közli, hogy bocsi még 3 év, akkor az gáz szituáció plusz nekem volt egy ilyen bnöm és amikor ezt mondta, amikor megismert, rá 2 hétre lefeküdtünk egymással, magyarán lehet ezt mondani, de 90%-ban nem lesz betartva.
2018. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

A 18 egy szép szám. :)

Nekem ez azt jelenti, hogy szeretne érett lenni valamennyire érzelmileg, mielőtt valami ilyen komoly hatást gyakorló dologba belemegy. Ez szimpatikus.


Egyébként viszont, hogy most 17, vagy 18, vagy 19, teljesen mindegy. Nem egyforma gyorsan érünk. Te tudod, mire van szükséged.

2018. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerűen csak nem jönnék össze vele.
2018. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tegyuk fel, hogy a lany apolt, igenyes es akadnak is jelentkezok, volt parkapcsolata is, eli az eletet, bulizik (szoval amugy meg teljesen normalis). Nem azert nem fekszik le senkivel mert nem akarnanak vele vagy mert nem

volt parkapcsolata, egyszeruen ezt megfogadta es tartja magat hozza.

2018. ápr. 1. 23:28
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Semmi
2018. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Igazából ez a te döntésed, minket nem érdekel.
2018. ápr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy ritka, értelmes, érett nő, akiért érdemes várni.
2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos:D 18L

En nem vartam meg, de szived joga (en nem bantam meg)

2018. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
felesleges, a 18 is csak egy szám, nőként mondom.
2018. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ismertem én is sok időre dugót.

csak 3 hónap múlva,csak fél év múlva,sőt csak házasságban,csak ha elváltam,vagy mint jelen esetben csak ha 18 éves elmúltam stb.

igazából nem sokat jelent,rá kell hagyni és eljátszani azt hogy ezt tiszteletben tartom és 2-3 héten belül a csaj mászott rám.

szóval nem kell olyan sokat ebbe gondolni,főleg ha egy ennyire fiatal lány jelenti ezt ki haha.

2018. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!