Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves vagyok és még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még szűz lány. Vagy szerintetek az, nincs baj?

Figyelt kérdés
Szoktam maszturbálni egy nap akár 2szer is. Viszont egy ideje ez a szám inkább már 3-4re növekedett és így is van, hogy néha elkanadozok, hogy milyen jó lenne még, megint egy kicsit, de megájt parancsolok, mert attól félek az már sok lenne. Mármintnem lenne normális.
2018. ápr. 2. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korlat az onkielegitesben. Addig csinalod amig jo a tested fogja azt mondani hogy eleg mert egy ido utan elfarad illetve kellemetlen lesz.
2018. ápr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2018. ápr. 2. 01:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Van baj. Azon aggódsz görcsösen, hogy mi lenne szerinted a baj a sztereotípiák alapján (mindenféle racionalitástól mentesen, tehát semmi olyan miatt, ami tényleg gondot okozhatna neked)


Tehát meg akarsz felelni különféle vélt, vagy valós elvárásoknak, sztereotípiáknak, az is lehet, hogy feszengsz ilyeneken, vagy hogy ki mit gondol, minek-hogy kellene valami külső dolgoknak megfelelned, stb...


Szóval van baj. Bizonyára ezért nincsen pasid, mert ilyeneken rágódsz, talán nehezebben is tudod elengedni magad ezek miatt, túlságosan meg akarsz felelni tán másoknak,


emellett szerinted ez értelmes, hogy:

"20 éves vagyok és még szűz lány. Vagy szerintetek az, nincs baj?"

?


szóval van baj...

2018. ápr. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel. Miért lenne? 3-4 maszti még tök normális. De rá lehet szokni arra is. Volt is olyan kérdés, arról szólt, hogy valaki iskolában is a pad alatt folyton meg utcán meg ilyenek. Az már nem egészséges annyira, de te ettől még messze vagy :)
2018. ápr. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 swagolasz ***** válasza:

Egészséges, én ha sok időm van még többször is szoktam :D


22/F

2018. ápr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi normális :)


Masztizunk együtt?

2018. ápr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexelned kellene már és akkor nem hiányozna a maszti. Volna biztos megfelelő partner hozzá. Itt volnék én is egyedül vagyok.
2018. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobb lenne egy férfival levezetned a szexuális energiáidat, hidd el sokkal jobb:).

Persze néha jó a maszti is, de a fő attrakció amikor egy férfival vagy:)!

37F

2018. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!