Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan alkalom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan alkalom hogy láttátok vagy hallottátok a testvéreteket vagy a szüleiteket szexelni?

Figyelt kérdés

Vázolom a sztorit:

Elmentunk a családommal egy kis nyaralásra erre a 3napra es ugye a nyaralóban ami egy családi ház 2 szintes és nagyon hangulatos. Az emeleten vannak a hálószobák a földszinten pedig konyha ,ebédlő,nappali stb. És ugye a szüleim voltak egy szobában,én és a barátom egyben meg a batyám és a barátnője is egy szobában. Es ez egy nagy folyoson vannak a szobák egymás mellett a wc pedig a folyosó végén van. Szóval a tesómék még nem jottek el lefekudni hanem maradtak még iszogatni beszélgegni a kandallo mellett. En felkeltem az ejszaka es le akartam mennj inni es félkómásan le is mentem es elsetaltam a szeretkezo batyamek mellett es fel sem tunt. Ittam és kozben ahogy mentem vissza akkor mar igy feltunt es megkerdeztem ti az elobb is ezt csinaltatok itt vagy most jottetek ide?! Azota nem bedzeltem a tesommal es iszonyat kellemetlenul erzem magam... Elég jó a viszonyunk, mindig mindent megbeszélunk ,de valahogy akkor is gaznak erzem most xd😂



2018. ápr. 2. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

"ti az elobb is ezt csinaltatok itt vagy most jottetek ide?"

Ez nagyon nagy, ha tényleg igazXD

Ekkora arcot XD

2018. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem kellemetlenebb sztorim még nem volt... szóval tesómnak írtó jó számítógépe van, amikor nincs itthon az övét használom. Így is tettem egy esős napon, ő elment a csajához, én beültem a gép elé, elindítottam a counter-strike nevezetű játékot, felcsaptam a fülhallgatót, robbantgattam, lövöldöztem. Közben megjött tesóm a csajával, én nem hallottam őket hiszen a fülembe bömböltek a gépkarabélyok és robbanások, ők meg a nagy hévben észre se vették,hogy a sötétben a gép előtt ott gubódzok. Miután meguntam a játékot, kiléptem levettem a fülest, gondoltam netezek még egy kicsit. Ekkor lettem figyelmes az ordító "aaah aaah aaah csináld kicsim" hangra... hát igen, kellemetlen volt.
2018. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsémet hallottam már párszor, mivel egymás mellett van a szobánk és vékonyak a falak. Ő is hallott már engem a barátommal, de csak röhögött egyet és azt mondta, hogy legközelebb kicsit halkabban. Tényleg kínos tud lenni egy picit, de ha jó viszonyban vagytok, akkor pár nap és túl teszitek magatokat rajta :D
2018. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy bulis este után a nővéremmel a pasijához mentünk és szarul voltam, de megágyaztak nekem egy matracon. Aztán elkezdtek dugni... kínos volt kicsit, valszeg azt hitték, már alszom. Utána igyekeztem nagyon aludni.
2018. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nővéremet láttam miközben orálisan elégítette ki a barátját.
2021. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ÉrettFfi ***** válasza:
80%
Még nem voltam senkivel együtt mior a bátyám (7 ével volt idősebb nálam) a másik ányon dugta a menyasszonyát. Már nem is emlékezem kiként éltem meg.
2021. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bi nővéremet láttam egyszer az ágyában egy másik lánnyal.
2023. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!