Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok asszonyok mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok asszonyok mit szólnátok ha egy ilyet hordana egy pasi a nemi szervén?

Figyelt kérdés

Ez egy három ponton rezgő pénisz és heregyürű

[link]


2018. ápr. 5. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs megelègedve magával, a méretével, a teljesítményével és ezzel akar kompenzálni. :(
2018. ápr. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
25%

Azt, hogy A: nem tudsz linkelni vagy B: egy vírusos szar. :D Totál megéri a norton. :)


Mi lenne ha pl leírnád, hogy miről van szó? Szerintem tudjuk használni a googlet.


26F

2018. ápr. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy ha jól látom lányoknak szól a kérdés. Kettő valami nálad nem jó mert az egyes meg tudta nézni és én is most néztem rá megint.
2018. ápr. 5. 04:44
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Akinek Symantec Endpoint Protection van a gépén, az nem láthatja. A Symantec céget Norton Péter alapította.
2018. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen hordja, és mondjuk első vetkőzésnél is ott figyel a farkán, valószínűleg meg se tudnék szólalni a röhögéstől. Úgyhogy kénytelen lennék szó nélkül faképnél hagyni.


Ha kapcsolatban felmerül, hogy kipróbáljuk szex közben, abban benne lennék.

2018. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég szar már az amikor segéd eszköz kell a szexhez.

Persze ha nagyon meguntátok egymást vagy nagyon öregek vagytok akkor érthető egy kicsit.

2018. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Visitva élveztem el amikor ilyen volt a pasin. Imádom
2018. ápr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ennyi idióta hozzászólást. Ha egy nönek vibrátora van az nem gáz mi? Szerintem minden ilyenféle kütyü fel tudja dobni a szexuális életet mind a nő mind a férfi számára. És nem szevedek méreti illetve potenciális problémákkal. Viszont a ti szexuális életetek szánalmas lehet ha minden ujdonságtól elzárkoztok
2018. ápr. 5. 15:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Vírusos az oldal, ne nyissátok meg!

(AVAST jelzett)

2018. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Virusos? De sötét vagy istenem. Az eddigi hozzászolók hogy nézték meg?
2018. ápr. 9. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!