Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Közlitek ezt a nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Közlitek ezt a nővel?

Figyelt kérdés

Ha csak szexet akartok.


Megmondjátok korrekten vagy sunyi módon úgy tesztek mintha komolyak lennének a szándékaitok?


Ki hogy van ezzel? Hol igen hol nem? Melyik a nagyobb arány?



2018. ápr. 8. 12:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nem akarok csak szexet.
2018. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Diavolino44 ***** válasza:
57%

Nekem az a tapasztalatom, hogy hulye az aki elmondja.

Egy no mindig talal szexet, sot, jobb pasikkal is mint en. Nem fogja “megalazni” magat azzal, hogy belemegy egy ilyen kapcsolatba. (Ezt itt lattam leirva nem egyszer)

Az viszont mukodo kepes, dolog, ha az elejen nem teriti ki az ember a kartyait. En nem szoktam hazudni, en komoly kapcsolatot keresek, csak azt nem mondom meg, hogy ahhoz, hogy valakivel ujra komoly kapcsolatba bonyolodjak, annak a lanynak nagyon magas lecet kell atugrania.

2018. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerinted melyiknek lenne nagyobb esélye egy nőnél ?
2018. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 Nyilván, de engem most az itteni ffiak személyisége érdekel.
2018. ápr. 8. 13:13
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt egy ilyen "kapcsolatom". Az elején korrekten megmondta a pasi, hogy csak szexet akar, mást nem.
2018. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig elmondom. Ez sok nőnek nem jön be, de legalább őszinte vagyok. 25/F
2018. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem undorító és szánalmas, ha valaki sunyi módon próbál szexhez jutni.

Engem egyébként se nagyon lehet szavakkal "beetetni" - ha valakinek nem komolyak a szándékai, arra úgyis hamar rájövök -, és sokkal jobban tisztelek egy olyan pasit, aki egyenesen közli, hogy mit akar. Ilyenkor eldönthetem normálisan, hogy bele megyek-e, viszont ha valakin azt látom, hogy szórakozik, annak sose lesz esélye nálam szexre.

Persze értem azt, hogy ez kevés lánynál van így, és általában egyszerűbb elkezdeni kamuzni, a sok naiv meg beveszi.

2018. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem undorító és szánalmas, ha valaki sunyi módon próbál szexhez jutni. "


Máshogy nemigen lehet. Evolúció.


"Engem egyébként se nagyon lehet szavakkal "beetetni" - ha valakinek nem komolyak a szándékai, arra úgyis hamar rájövök -, és sokkal jobban tisztelek egy olyan pasit, aki egyenesen közli, hogy mit akar."


Csak arra te meg azt fogod mondani, hogy "hülye perverz disznó", és otthagyod. Nem olyan egyszerű ám a férfiaknak :) Kamaszkor óta van egy olyan nemi vágy, amit te el se tudsz képzelni, ami minden nap hajt minket, ti meg mindent megtesztek, hogy kirostáljatok minket. Mit csodálkozol, hogy az átlag pasi simán behazudik egy szerelmet egy orgazmusért? Talán ha nem tennétek ennyire bonyolulttá, ha létezne szabad szex, mint a hippik idejében volt, akkor nem kéne mindenkinek átvernie mindenkit. Biztos nagy titkot árulok el, de tudod nekünk nem elég visszaverni a fényt azért, hogy szexhez jussunk. Konkrétan a fél életünkben az ellenkező nemért pedálozunk.

2018. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A nők olyanok, mint az állásinterjúk. Ha jelentkezel egy céghez, akkor sem mondhatod azt, hogy azért akarsz náluk dolgozni, mert pénzt akarsz keresni. Ehelyett hazudni kell, hogy a HR-es jól érezze magát - hogy te tapasztalatért mész oda, hogy a környezet miatt mész oda, azért, mert ott érdekesek a feladatok, hogy kihívást keresel, amit semelyik más cég nem tud megadni, csak ez.
2018. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szenzuál táncok közben ismerkedek csajokkal. Aki gyorsan hagyja, hogy magamra húzzam (csajok ellentartással tudják szabályozni a távolságot, a lehelletnyit is illik rögtön észrevenni), attól csak szexet akarok, mert az azt jelenti, hogy ő sem akar tartozkodó nő lenni.
2018. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!