Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menzás vagyok az iskolában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzás vagyok az iskolában (Koleszos vagyok tehát muszáj ott ennem) Az étkeztető pasi egy nagyon kövér undorító pasi. Folyamatosan néz én pedig kellemetlenül érzem magam és undorodok is tőle. Mit tegyek hogy végre ne nézzen?

Figyelt kérdés
Már próbáltam sok mindent:Próbáltam butának tettetni magam hátha úgy "kiábrándul"belőlem de próbáltam már bénának is tűnni de folyamatosan néz ezek ellenére is.Én pedig undorodom tőle.Valaki adjon valami jó tanácsot könyörgöm!
2015. febr. 6. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Csórinak ennyi öröm jut a nőcik részéről ...

Mintha nem is létezne így állj hozzá .

2015. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, miért bámul.

Vagy próbálj olyan helyre ülni, ahol nem lát. Esetleg háttal neki. Vagy vigyél magaddal valakit, akivel beszélgethetsz közben.

2015. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
próbálom de olyan nagy hogy a mindig benne van a látáskörömbe:D:(
2015. febr. 6. 11:14
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy rosszul néz ki, az ízlése még lehet jó :P
2015. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy levegőnek nézed, és háttal ülsz neki, nem tudsz mit csinálni. Szorítsd a minimálisra a beszélgetést ("Köszönöm, nem kérek többet.") és ne tegyél semmi mást, különben még bíztatásnak veszi.


Bőven lesz még olyan az életedben, hogy olyan pasik bámulnak, akiktől undorodsz. Ennyi örömük van az életben. Ez sajnálatra méltó, szánalmas, ne bosszantsd magad rajta.

2015. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnál neki háttal ülni?
2015. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Honnan tudod, hogy pont téged néz?.. Még ha így is van, akkor is minek hagyod, hogy ez hatással legyen rád. Milyen jó, ha más bajod nincs kreálsz egyet és beleviszed magad teljesen. Ugye nem lenne köbben, ha nem figyelné erre és nem ezen pörögnél?

Néz, mert azért van a szeme, ja még ő kérjen elnézést tőled, hogy felfigyeltél rá. Lehet csak bambul s teljesen máshol jár az esze s fel sem tűnik neki.


Én is szoktam így, néha jó kikapcsolni s észre sem veszem, hogy bámulok valakit. Nézek, de nem látok kb. hisz teljesen máshol járok.


Esetleg próbálj úgy gondolni rá, mint egy teljesen átlagos emberre, arról nem tehet, hogy téged undorral tölt el.

Csak kicsit gondolj bele, nem mindig körülötted forog a világ. És lehet több emberség szorult belé, mint beléd, de csak azt veszed észre, ami zavar.

2015. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bele is verte a kajádba azért néz. Komolyan mondom
2015. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣❤️
2022. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!