Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki időhiány miatt jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki időhiány miatt jár prostihoz?

Figyelt kérdés

Elsőre furcsának tűnik a kérdés, ki is fejteném.

Szóval úgy alakult az életem, hogy volt egy párkapcsolatom, nagyon boldog is voltam, így visszatekintve viszont nagyon sok időmet elvette, és fontos dolgokkal vagyok most elcsúszva. A szakítás pedig nagyon fájdalmas volt.

Szóval megtapasztaltam a jó részét a párkapcsolatnak és a nagyon rossz részét is.


Vannak akik koncentrálnak a karrierjükre, tanulmányaikra, valamint érzelmileg szeretnék magukat megkímélni, de vágynak a testiségre, ezért időnként prostihoz járnak? Felmerült bennem, hogy ez egy járható út lehet.



2018. ápr. 9. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

1. pénzért húst veszel.

olyan nőknek a kizsákmányolásába veszel részt, akik a testük áruba bocsátásával tudnak csak felszínen maradni.

innentől kezdve, hogy te milyen ember vagy, döntsd el.

én nőként ezek után semmit nem akarnék tőled, mert meglenne a véleményem.


2. összeszedhetsz egy csomó nemi betegséget, és ne hidd, hogy a gumi mindentől megvéd, olvass utána, hogy miket lehet elkapni.

de ami a legfontosabb: ha majd lesz párkapcsolatod, továbbadhatod ezeket a nemi bajokat a nődnek.

szóval tudod mikor akarna egy normális nő olyan fszival szexelni, aki előtte prostikat bszott?!


3. ha ennyire baromi elfoglalt vagy egy normális párkapcsolat felépítéséhez, akkor a szex se hiányozzon már!

tipikus ösztönvezérelt ember vagy, aki túl kényelmes, lusta felépíteni egy érzelmi köteléken nyugvó párkapcsolatot, és inkább perkálsz x összeget, mert ugye minden megvehető, egy kiszolgálgatott, szerencsétlen másik emberi lény is.

2018. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem lustaságról van szó. Kitudnék alakítani érzelmeken alapuló kapcsolatot de egész egyszerűen nem akarok.

Aki a tűzzel játszik megégetheti magát, én alaposan megégettem magam. Többet nem szeretnék abba a helyzetbe kerülni, amit egy szakítás előidézhet.

Szexre pedig szerintem ugyanúgy lehet igénye bárkinek, és lássuk be havonta pár óráról van szó, amit sokkal könnyebb beütemezni, mint egy párkapcsolatban folyamatosan felmerülő programokat, időtöltéseket.


Prostitúció pedig már az ókorban is volt, és a jövőben is lesz, függetlenül attól, hogy én mit (nem) csinálok. Biztos vagyok benne, hogy a prostituáltak nem mind kiszolgáltatott, szegénységből jövő nők, hanem olyanok is akadnak köztük akik egy jobb élet reményében a könnyebb utat választják.

2018. ápr. 9. 01:32
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Teljes mértékben az egyes válaszolóval értek egyet. Nem írnám le ugyanazt újra.
2018. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Itt nem szabad nők véleményére hallgatni. Elfogult, feminista élharcosok... kit érdekel a véleményük?


Mint minden, ez sem fekete fehér:


Nem vagyok híve a rendszeres (heti) prostizásnak, mert kicsit eltorzíthatja az igényeket. Túl könnyen, túl jó csajokhoz lehet jutni így, és mint minden jó dolog, ez is addiktív.

Tehát pszichoterápia céllal érdemes max elmenni, gyakorlásképpen, szűz fiúk szorongásoldásnak, vagy hosszú magányos egyedüllétel alatt nem jön rosszul egy kis színjáték.


A többi erkölcsös morális baromság csak.

Nyugodtan el lehet menni pár alkalommal kicsit feloldódni. Tényleg színház az egész. Egy jó film. Egy kedves fodrászcsaj aki lenyírja a hajad.

Semmi több egy önfeledt dugásnál és végre nem kell a köröket futnod.

Nekem volt pár év mikor szigorúan nem csajoztam, egy szerelmi csalódás után...(életem nője volt)...direkt a karrier és a egyetem miatt. Be is jött! Nem csak, hogy lediplomáztam, de lett azonnal egy jó szakmai állásom is. Tiszta fejjel, koncentrálva ment csak a dolog. Barátnő és aktív csajozás/csalódás mellett még biztos hogy mindig másodévesen szopok a matekkal.


...

Ez persze mindenkinek magánügye, de nem bűn ha egy-két alkalommal elmész szórakozni egyet.


1. Ezek a csajok nagyságrendileg jobban keresnek mint bárki itt. A többségét nem kényszeríti senki, sőt ha kimennek Svájcba ott biztonságosan adózva csinálják.

2. Megmondom őszintén én jobban félek a szórakozóhelyes csajoktól. Ők sosem járnak szűrésre kb, bezzeg az nem szégyen, mi?

Sőt sok lány kapcsolatok között erőteljes k..urválkodásba fog a szabadelvű világ miatt. Majd tisztes kapcsolat... miközben tocsog a HPV-től a muffja. Ok.

3. Az egyéjszakás, szexkapcsolat vagy "ismerkedéd és dugás", általában összeszarja az érzelmeket. Ezért a disznó férfi sztereotípia!

Qrvánál nincs ilyen, látod mégis jobban elítélik. Önsorsrontó női logika :D


Bónusz: Nem kell elmondani senkinek, ahogy a szexkalandokról sem illik beszélni. Ez full diszkrét, nem bukhatsz le... viszont ha megkettyintesz egy csajt majd otthagyod reggel, annak bizony nyoma lesz és te leszel a medvedisznóférfi :)

2018. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Ja és mielőtt meg lennék bélyegezve: én nem jártam rendszeresen lányokhoz amikor a karrierre koncentráltam... mert kellett a tőke.

...és sajnos be is csavarodtam rendesen. Utána sokkal nehezebb volt visszatérni a "munkaerőpiacra".

A férfiaknak kell néha egy nő és kész. Ez alap. Ha már van rá lehetőség, hát miért ne?

2018. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy bár párkapcsolatban élni jó dolog, megvannak a veszélyei. Egyik ilyen amit az utolsóválaszoló is említett, hogy a karrier simán elcsúszhat.

Gondoljunk bele, ahhoz, hogy aktívan ismerkedjünk/csajozzunk érdemes eljárni szórakozni, de minimum randizni. Amikor pedig összejön a kapcsolat, akkor rengeteg tanulás -és önfejlesztés mentes időt töltünk egymással. Laza 2 órás mozifilm, romantikus vacsora, közös nyaralás, rokonok látogatása stb. Nem mondom, hogy ez viszi a pénzt, mert a prostituáltaknak is fizet az ember tehát 1-1, de rengeteg időbe kerül. Valamint a szerelem mint érzés is olyan, hogy kizökkenti az embert a realitásából, nem tud ugyanolyan tiszta fejjel gondolkodni, mint korábban. Aztán persze könnyen jöhet pár hónap esetleg pár év után egy csalódás, ami megintcsak nem tesz jót.


Éppen ezért nem tartom elítélendőnek, ha valaki a fontos dolgokra koncentrál, és hanyagolja a párkapcsolatokat néhány évig. 18 éves korunk után van egy olyan 5-10 évünk, hogy megcsináljuk magunkat, ha nem sikerül valószínűleg később sem lesz nagy előrelépés karrierünkben, és általános életszínvonalunkban. (Persze vannak kivételek, akik későn állnak neki tanulni, vállalkozni, de nem ők a többség.) Aztán hány ilyen történet van, hogy negyvenes házaspárok x darab gyerekkel elválnak, mert valami nem működik (vagy épp a pénztelenség teszi tönkre), és ott maradnak 40 évesen társ és felmutatható eredmények nélkül. Ellenben ha építek egy szép karriert, egy biztos egzisztenciát, akkor nem okoz később akkora gondot, egy válás/szakítás, hiszen nem pazaroltam el értékes éveket.


Nemi betegséget pedig nem csak a prostikról lehet elkapni. Félre ne értsetek irtózom a betegségektől, de sajnos mástól is lehet kapni.

Ahogy említették is, a szórakozóhelyes lányok sem különbek ilyen téren. Jó ha évente elmennek nőgyógyászhoz, meg esetleg ha érzik, hogy probléma van akkor (miután megkérdezték itt) elmennek orvoshoz.

Gondoljunk csak bele, ha egy nőnek előttünk volt 3-4 komoly kapcsolata meg mondjuk ugyanennyi kalandja, már bőven elég kockázat, és sokkal könnyelműbbek vagyunk hisz "komoly kapcsolat, elég a fogamzásgátló", de hogy kinek mi baja lehet abba senki bele sem gondol. Hány ilyet ismerek...

2018. ápr. 9. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem egyik (egyetemista) lány ismerősöm sem volt még komplett STD szűrésen. Miért is mennének, hiszen csak kapcsolataik voltak


Aztán szépen kiderült, hogy a komoly több éves kapcsolatok között bizony feljártak dugni a fuck buddyk.

Mert ismerkedős szex


Az már külön lesokkolt hogy többen gumi nélkül tették ezt. "Ugyan miért esnének teherbe, anyának is nehéz volt, a gumira érzékeny vagyok és megszakítással csináljuk".


A jövő értelmiségi egyetemistái...


Másik huszonéves egyetemiste:

"A babát se bánnám, hát olyan édesek nem? Nem baj ha becsúszik, megtartanám, olyan cuki"


... és akkor hol vannak a plázacicák meg a többi. Rengeteg felelőtlen és buta nő van, még az értelmiséginek álcázottak közül. Nekem kb itt ment el a kedvem ettől a nagyipari Tinderes csajozástól meg szexkapcsolatoktól.

2018. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Valóban, nagyon kevés lánytól/nőtől hallottam, hogy járt már szűrésen, ők sem rendszeresen.

Férfiak ezt vagy jól titkolják, vagy ők sem nagyon járnak.

Nyilván ilyenkor meg kell említeni, hogy tisztelet a kivételnek.

Hivatásos nőknél néha a leírásban ott van, hogy negatív tesztet tud mutatni. Persze ha egy hónapja csináltatta és azalatt volt 50 kuncsaftja, akkor bármi lehet, de ha egy nem hivatásos nő soha nem csináltatott, és így volt 8-10 partnere, akkor is benne van a pakliban.


Belegondolva a szex mindenhogy rizikó, kivéve ha az ember talál egy olyan partnert, aki soha nem volt mással, minimális kockázat persze itt is van, de így talán elkerülhető. Viszont az nem működik (pláne egy bizonyos kor felett), hogy valakinek egész életében csak szűz partnerei vannak.

2018. ápr. 9. 16:54
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Én nem vagyok elvakult feminista, és nem tartom áldozatoknak a prostikat, ők választották ezt a munkát.

Viszont én személy szerint nem jönnék össze egy olyan férfival aki előttem nőket vett pénzért. Szerintem gusztustalan ez valahol (erkölcsileg).

2018. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az jó mert a férfiak egy elég nagy része volt már egyszer prostinál. :)


Maximum te naív hitben élsz, mert senki nem olyan ostoba, hogy elmondja...

2018. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!