Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítéli el a legtöbb nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el a legtöbb nő a prostituáltakat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a páromról beszélek, mert az nincs. Hanem pár régi lány ismerősről aki megtudta. Szeretek köztük egy kettőt. Ez miért baj?

2018. ápr. 10. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

amiért egy pasi is elítél egy papucsot, egy hazugot, egy otthon-élőt, egy segélyen-élőt, egy tolvajt, egy drogost


az a nő eladta a testét, hogy pénze legyen. a női büszkeség legalja.

2018. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert azt árulják pénzért, amit nem szabadna. Saját magukat.
2018. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért nem szabad ha ö döntött így és még élvezi is?
2018. ápr. 10. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Mert ha ő bezárja a combjait és szexmegvonással fenyegeti a másikat, akkor a legtöbb férfi élhet azzal a lehetőséggel, hogy máshol találja meg a szűk lyukat, amibe beteheti a farkát.


Magyarul a prostik egy nagy kapcsolati fegyvert vesznek el a nőktől, nem lehet a férfiakat szexszel zsarolni.

2018. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt mondjuk én is így látom. :)
2018. ápr. 10. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert sokan irigyek.A férfi bármikor elmehet és dughat egy jót szebbnél-szebb lányokkal.És 4-essel is egyetértek.
2018. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Mert erkölcstelen, igénytelen, visszataszító,ingyen élők,büdös nekik a munka,a tanulás, felszínesek,nincs bennük önbecsülés,lealacsonyítják a női nemet azzal,hogy szexbábúnak használják magukat,hozzájárulnak a hímsovén nézethez,hogy a nőnek a konyhába meg az ágyba a helye. Meg úgy általában megvetem őket, mivel azok a tulajdonságok amiket nagyra tartok egy nőben - kitartás,kemény munka,önbecsülés,erkölcs,ambíciók és célok, kedvesség stb.- nincsenek meg bennük, mindennek az ellentétei ami miatt fel lehet nézni egy nőre és ami igazi nőve teszi.


Ez az én véleményem, amúgy nem érdekel mit csinál az életével más, felőlem "szabad" prostinak állni. És mivel pont hogy mindenben az ellentétei annak amit én példaértékűnek tartok a nőkben, akire hasonlítani szeretnék, nem elég erős a "cseppet sem vagyok rájuk irigy" kifejezés,arra hogy kifejezzem az ellenérzéseimet ha hozzájuk akarnak hasonlítani. És az sem érdekel,hogy ki dugja őket, nem versenyzem velük,aki prostizni felőlem egészségére, nem vesznek el semmilyen fegyvert, nem féltékeny rájuk egy tisztessges nő sem,mivel nincs mire,ezt csak a szellemileg alacsony szinten lévők hiszik, akik tényleg csak egy húsdarabnak tekintik a nőket. Aki meg hűtlen azt egy talpra esett nő igy is úgy kidobja, nem számít hogy prostival vagy nem prostival dugott félre. Szóval egyesek eléggé el vannak tévedve a nőket nem érdeklik a prostik,se azok akik hozzájuk járnak,nem irigyek rájuk(aki irigy az könnyen bekerülhet a "köreikbe",már csak ezért sem helytálló ez az elmélet), se vetélytársnak, se konkurenciának nem tekintik őket. Megvetően legyintenek rájuk, semmi egyéb "hatásuk " nincs az életükre. A prostizó pasiknak sincs,ha nincs senkijük akkor azért,ha van akkor meg azért mert hűtlen és akkor azért.

25/N

2018. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó válasz. :)
2018. ápr. 10. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem ítélem el őket, nekem az a bajom csak, hogy sok pasi azt hiszi, elég annyit nyújtani egy nőnél, mint amit a kurwáknál, hogy fekszik, szopják, majd beteszi szárazon, utána igényli a seggszexet, mert ott fizetett érte, azt az átlag nőtől meg várná ezeket ingyen... Ha meg nem kapja meg, akkor megy kurwázni újra, mert neki ezek járnak, és aki bevállalós, az bezzeg megteszi alapon....
2018. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tttssj ***** válasza:
86%
Azért mert nekik van bőr a képükön, hogy felválalják! A nők 2\3 porosti, mert ha nem költöd rájuk a pénzt akkor tobáblépnek, csak igy egyiknapról a másikra kb mint a prostik. Renélem csak a rossz tapasztalat beszél belőlem mert, ha így megy tovább akkor hamarosan minden nő prosti lessz 10-20 év múlva. 27F
2018. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!