Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb szűz lány miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb szűz lány miért várja el a pasitól, hogy türelmes, gyengéd és segítőkész legyen első szex alkalmával? Míg Ők tapasztaltabb nőként kifejezetten viszolyognak a szűz fiúktól.

Figyelt kérdés

Nem vagyok nő gyülölő, nem is azt mondom hogy ez akkora baj, vqgy hogy minden nő ipyen lenne...

De szerintem az tény, hogy több ilyen van, mint nem ilyen.

Vajon miért?

És persze megértem, hogy a nőknek az első szex sokkal másqbb, esetlegesen fájdalmas. De ez a szűz fiúkhoz való viszonyulásukat nem indokolja.

Előfordult már velem, hogy egy nő kezdeményezett, szexlni akart velem, de mikor mondtam hogy szűz vagyok, akkor elutasított, hogy "bocsi, én is élvezni szeretném a szexet."...



2018. márc. 7. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Mert nem mindenki a gyakorin éli az életét.


Egy szűzlány magával törődik, ha nem tetszik le lehet lépni.


"Mikor ők tapasztalt nőként"


Hogy lehet valaki egyszerre szűz is meg tapasztalt nő is? Ha most szűz vagyok az érdekel hogy nekem jó legyen,kit érdekel, hogy mások mit irnak a gyakorin,meg a hímsovén barmok szerint mit fogok csinálni 20 év múlva...Csak a kretének foglalkoznak azzal, hogy mások mit írnak a gyakorin. Te ezek szerint az vagy,ráadásul hímsoviniszta is...Szánalmas.

2018. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azokról a szűz lányokból később tapasztalt nő lesz... Ki mondta, hogy a gyakoriból indulok ki?

Nem vagyok sem hímsoviniszta, sem feminista. Humanista vagyok.

És eszemben sincs nem létező dolgokat kitalálni a nőinemről, de minden tapasztalatom és ismerőseim tapasztalata is azt mutatja, hogy ez így van.

Nyílván ez nem egy tény, mivel sehogy sem lehet mérni...

2018. márc. 7. 18:06
 3/17 A kérdező kommentje:

De szerintem kár tagadni, hogybígy van.


Vannak egyértelmű különbségek a nemek között érdeklődési kört illetően melyeket mérni is lehet... Pl. mechatronikai mérnöki szakra 95%-ban férfiak jelentkeznek, gyógyszerészetire 75%ban nők.

Szóval különbözünk, de ez szerintem nem baj.

Ahogy az sem, s ez is létezik nyílván ha valaki az egyik nemből a kivételt képzi, vagyis nem arra jellemzően viselkedik annyira.

Szerintem az is egy ilyen viselkedés, ha egy nőnek bejön, ha egy pasi szűz.

2018. márc. 7. 18:12
 4/17 Bence_ ***** válasza:
87%

Szűz!

Mechanikailag más a nemi szerve mint egy tapasztaltabb nőnek.

A péniszen nem történik változás.

2018. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Te is láthatod az első válaszoló írásából, hogy a kiindulásod téves. Nincs itt semmi változás. Elsőre is, sokadikra is ugyanolyan ő: élvezni akarja a szexet. Ha ezt nem tudod teljesíteni, akkor hímsovén vagy, kretén, és Gyakori olvasó (ami ugyanaz, szerinte). Kicsit levon a kritikából, hogy ő is a Gyakorin van, de ő kivétel, és különben is, anyád!

Kérdező, annyi igaz, hogy nem ilyen nők között kéne párt keresned. Ahol van érzelmi töltés, ott ezek a kérdések egészen másként jelennek meg, vagy egyáltalán nem kerülnek elő. A szenvedélyes szerelem a megoldás minden hasonló problémára.

Az olyan nőt, aki neked a szűzességed miatt kosarat adott, hagyd meg az egyéjszakás huszároknak, ő nem neked való.

2018. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Ekkora marhaságokat amiket írtok,ecsém rég hallottam!!!! 1szűz lány ruha nélkűl végtelen,kiszolgáltatott,csak az adott fiúra van utalva aki sokszor nem túl tehetséges,tapasztalt!!!! Ráadásúl ő sérűlhet ebben az egészben.Érthető miért vágynak türelemre,megértésre. Azt hogy a idősebb korosztály miért ilyen férfigyülölő mikor nuku pénisz partner,de azért a doldó ott lapúl a fiókban fingom sincs.Talán a magaboztonság hiánya. Mert sikeres fiúra vágynak nem 1 béndzsára!!!!
2018. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Mivel a szűz lány - férfi és a szűz fiú - nő esetben is a férfi akarja jobban a dolgot0 ezért a nő könnyebben tud feltételeket szabni.

Javaslom ne dicsekedj vele0 hogy nem voltál még nővel, és akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe.

2018. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát. Nem azt mondom, hogy viszolyognék, nem ez a legjobb szó rá, ezt kicsit erősnek érzem. Inkább úgy fogalmazok, hogy biztonságérzetet ad az, hogy a partnerem rutinos, tudja mit hogyan kell és nem "fagy le" ha meglátja a nemi szervem, hanem tudja, hogy mi a dolga.

Viszont a szűz fiúval én is türekmes lennék, mert nyílván ha először csinálja, akkor nem tudja még úgy a dolgokat, mint az, aki már tapasztaltabb. És tök természetes ha ideges. Szóval ez nem igaz rám, hogy viszolyognék. Inkább attól félnék, hogy a fiú annyira túlparázza a dolgot, hogy végül nem lesz semmi a szexből. Ha bénázik, akkor majd mondom, hogy hogyan csinálja. Nálam ebből nem lenne probléma.

2018. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
A szavak közt érted a különbséget?
2018. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Leírtad a választ: "És persze megértem, hogy a nőknek az első szex sokkal másqbb, esetlegesen fájdalmas"


A kérdés második fele, pedig csak egy durva általánosítás, ami egyáltalán nem igaz. Engem pl beindít, hogyha tudom a pasi szűz. 23l

2018. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!