Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok (húsz alattiak)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok (húsz alattiak) mit esztek az idősebb férfiakon?

Figyelt kérdés

Sokat lehet itt olvasni ilyesmiről, de nem értem igazából. Mi az ami vonz benneteket? Mi érdekel a férfiban? A pénze, a tapasztaltsága, vagy valami más? Tartós kapcsolatra vágytok az idősebb pasival, vagy csak alkalmira?

Ha lehet, akkor kort is írjatok kérlek.


2018. ápr. 10. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

A tapasztalatuk vonzó számomra. És a pasiknak szerintem egy bizonyos korig jól állnak az "évek". Számomra sokkal szexibbek, mint a fiatalok, a kisugárzásuk is teljesen más.

Mivel szűz vagyok, nagyon semmit se szeretnék tőlük, csak ők tetszenek. Kapcsolatra jobb lenne egy olyan pasit találni, aki hozzám közel áll korban, mert ha komoly lesz a dolog, később nyilván okozhat gondot a korkülönbség. Szexre meg egyelőre nem keresek alkalmit.

Reménykedem, hogy egyszer a korombeliek is megérnek :D

2018. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Igaz én már 20 vagyok, de engem mindig is jobban vonzottak a nálam idősebb pasik. Leginkább a tapasztalatuk miatt, meg egy idősebb pasi általában komolyabb mint egy velem egyidős. Meg azért egy kicsit idősebb pasi érettebbnek is néz ki, mint egy 17-19 éves. Én ezért szeretenbaz idősebb pasikat. Jelenlegi párom is 7 évvel idősebb nálam. 20L
2018. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Egy idősebb pasi úgy lerendez az ágyban mint ahogy egy fiatal sosem. Azért szeretem az idősebb pasikat
2018. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
A csajok hízelgést bedumálást a másik nem behódolását élvezik és azt a hatást ami által pénztárcák nyílnak meg . A szex külön kérdés , nem függ kortól igény és kultúra kérdése .
2018. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Van pénzük és költnek is ránk,már az első randin is. A fiatal gazdag pasikkal meg hitegetnek, lefekszel velük és viszlát,nem csikarsz ki tőlük pénzt,hiába vonzóbbak,szexibb a testük.

20/L

2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok 20 alatti, de hasonlíts össze egy 18 éves lányt és egy 18 éves fiút. Nagyjából semmi különbség. Az idősebb pasik férfinak néznek ki, nem pedig havibajos tollseprűnek.
2018. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Gusztustalan ahogy a fiatalokról beszéltek a koruk miatt.Irigység?
2018. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem találkoztam még olyan velem egykorú fiúval akivel lett volna érdemben közös témánk. Egyszerűen csak sokkal jobban kijövök a 23-26 éves férfiakkal. Talán az érettebb gondolkodás teszi őket számomra vonzóbbá, vagy az hogy már van egy kialakult személyiségük. Alapvetően a tartós kapcsolatokat helyezem előnybe, nem hiszem, hogy beletudnék menni egy kalandba, ezért kell jól meggondolni kivel kezd ki az ember és nem utána sírni. Egyébként számomra furcsa lenne egy idősebb férfival összejönni, nem gondolom hogy sokáig tartana a nagy szerelem. Többen írták előttem az anyagiakat, na én viszont pont itt érzem erősen a korkülönbséget. Míg egy ilyen férfinak van már munkája, autója, stb... addig én tanulok, nem is érdekel igazán az életnek ezen része. Azt hiszem ebben a témában erősen előjönne az a pár év különbség.

18/L

2018. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
3. az biztos így van! Én férfiként sok fiatal lánnyal voltam és nagyon élvezték velem a szexet. Alakult ki hosszabb távú kapcsolat is. 3. évig voltam együtt egy 19. éves lánnyal. Én 42.voltam
2018. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%

A legtöbb nőt jobban vonzza az idősebb férfi. Főleg azért, mert tapasztaltabb, tudja mit akar és főleg mert már elért valamit és már "van valahol". Ezalatt a karrierre gondolok. Ez az, amit a nő akar, hogy legyen aki eltartsa. Miért? Mert ez úgymond genetikailag van beléjük kódolva. Csak épp manapság nem úgy tartja őt el, hogy agyoncsépeli azt, aki bántani akarná őt - ergó mint az őskorban, amikor a legbunkóbb és a legszőrösebb gigaparaszt volt az ideál - manapság inkább a nagyonis határozott ember az, aki megállja a helyét ezen a téren és akiben ott van az AKARAT. Az akarat, hogy valamit elvegyen és megszerezzen. Ez kell manapság. Akiben ez nincs meg annak mondhatni lőttek. Annak maradnak a "másodosztályú" egyedek.

Nemhiába nem látni egy bomba külsejű nőt egy valamilyen "átlag Joe"-val járkálni az utcán.


Ha akarsz magadnak nőt, vegyél Rolex órát, egy fekete 5-ös BMW-t, valami jó kis öltönyt, elegáns (nap)szemüveget, nyírasd rövidre a hajad. Akaratot és önbizalmat vegyél a boltban és egyből tapadni fognak rád.

2018. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!