Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki folyton más nővel van, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyton más nővel van, az mit mondana ha?

Figyelt kérdés
Ha le kéne írni mit miért teszel, ahogy és hogyan jellemeznéd saját magad?

2018. ápr. 10. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Változatosságért. Egyenes, nyílt , őszinte.
2018. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már fiatalon, tizenévesen elképesztően sok sérelem ért a nők részéről, amikor ebben a dologban naiv, kedves, szeretetre vágyó és azt adni akaró voltam, de csak különböző szinteken durva elutasításokat kaptam attól kezdve hogy "legyünk barátok", egészen addig hogy "undorodom a gondolattól hogy veled legyek". (Megtörtént eset.) Ez miatt elhittem magamról hogy engem romantikusan egy nő sem tudna szeretni soha az életben, úgyhogy úgy vagyok vele hogy legalább szex legyen, mielőtt rájön hogy én szerethetetlen vagyok és lelép.


A külsőmmel szerencsére nincs baj és bár régen elég fogalmatlan voltam ebben, de az évek alatt megtanultam az alapokat abban, hogyan kell eljutni a megszólítástól a bugyi lehúzásáig.

2018. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Imàd, csak naponta mást. Ennyi
2018. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyuszi tudja
2018. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!