Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradjak párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Együtt maradjak párommal, ha dühösen folyton olyat mondana hogy megfojt meg megver?

Figyelt kérdés
A barátom sajnos elég hirtelen haragú é s képes apróságok miatt is üvöltözni velem pl. ha rosszkor hivom mert vezet stb.. és ilyenkor mindig olyanokkal jön hogy legszivesebben megfojtana meg adna pár nagy pofont. Még soha nem ütött meg de félek tőle hogy ha ilyeneket mond akkor megcsinalja :// De nem tudom otthagyni mert nagyon szeretem , de rengeteget sirok miatta :( mit tegyek? komolyan már nem birom ,vele is lennék meg nélküle is :(
2012. szept. 14. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a párod egy idegbeteg! Pszichiátriai eset.

Csodálom h eddig így bírtad.

2012. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így nem maradnék együtt, ez elég durva h így beszél veled és ennyire nem tud az indulatain uralkodni. pszichológusnál nem volt még?
2012. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TOMAtm ***** válasza:
mond meg neki h vegyen vissza,nem csíped amikor ilyen.te a kedves fiúkat szereted nem az üvöltöző bunkókat. -csak ráébred h ő volt a hülye és elnézést kér.ha meg nem akkor inkább felejtsd el,mert ez csak rosszabb lesz.előbb utóbb megüt aztán már gyakorta megver stb stb. ilyen egy tipikus családi erőszak mese.
2012. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy húznék el, hogy csak úgy porzana utánam az út. Dobnám ki rögtön, mint azt a bizonyos macskát.
2012. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak az a fura a kapcsolatunk elején teljesen kedves volt hozzám :( agy fokozatosan kezdett ilyen lenni, először csak hülye voltam aztán már mindent mondott :(
2012. szept. 14. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így semmiképp nem maradhat. Egy kapcsolatban boldognak kell lenni és nem rettegni a párodtól. Egy igazi férfi ráadásul nem üt meg nőt, főleg ha szereti.. Igazán erkölcstelen viselkedés ez tőle!
2012. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened. Képes vagy kibírni akár azt is hogy megverjen, bármi árat fizetnél azért, mert szereted? akkor ne hagyd el. de ha nem tűröd és többet ér a becsületed és a testi épséged, akkor lépj le. Jobbat érdemelsz. mellesleg szerintem próbáld vele ezt megbeszélni, lehet hogy régebbi családi gondok miatt ilyen.
2012. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férfiak egy részénél fordul elő ez a fajta viselkedés, amikor a nőt nem hogy semmibe nem nézi, hanem egyenesen szolgának, vagy alacsonyabb rendű embernek nézi. Ne, ne mond tudom most biztosan azt mondanád, hogy amúgy nagyon szeret téged és jól megvagytok csak néha ilyeneket mond. Tudom nehéz lesz elhinned amit mondok, de nem így van. A párod nem szeret, csak kihasznál. Ha jó kedve van akkor úgy csinál mintha a tenyerén hordozna, ha rossz a kedve meg egyensen a szemével ölni tudna. Nem vagy még idős ahhoz, hogy válts, lépjél amíg nem késő. Most megint azt mondanád, hogy de Te szereted és nem szeretnéd otthagyni. Erre én meg azt mondom, hogy ha már elhagytad volna élhetnél olyan kapcsolatban ahol a férfi nem hogy nem mond olyanokat, de nem is jutna eszébe sem, hogy olyat mondjon. Nem akarlak megijeszteni, de előbb-utóbb meg fog ütni. Később bánni fogja és mindenfélét igér, hogy soha többet meg ilyenek, de nem fog leálli vele. Soha. Erre Te azt mondanád, hogy nem tenné meg csak mondja. Én meg azt, hogy nem egy családon belüli gyilkossś kezdődött már így. Az egészben az a legszörnyűbb, hogy az elhunyt nők mind azt állították, hogy nem tenné meg a párjuk csak mondja. Bár csak velük is tudtam volna beszélni. Lépj minél hamarabb. Nem fogod megbánni. Ha nehezen megy otthagyni, akkor máris ismerkedj és ha valaki szimpatikus úgy könnyebben hagyod el a rosszat.
2012. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"csak az a fura a kapcsolatunk elején teljesen kedves volt hozzám :( agy fokozatosan kezdett ilyen lenni, először csak hülye voltam aztán már mindent mondott :("


Nem, ez nem fura, hanem tipikus családom belüli erőszak mese első két fejezete. Aztán jöhet a berendezés rombolása, egy elcsattanó pofon, bocsánatkérések és ígéretek, majd az egyre rendszeresebbé és alaposabbá váló verések.

2012. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején mindenki normális, aztán utána jön elő a valódi személyisége.

Egyébként veszekedések minden kapcsolatban vannak, az odáig oké, meg az is, hogy szereted, de szerinted normális dolog, hogy állandóan halálosan fenyeget? Hát rohadtul nem. Sürgősen hagyd ott, vagy kezeltesd, mert hosszabb távon pszichésen tönkremész, és ez még a jobbik kimenetele a dolgoknak... (a rosszabbikra rájössz)

2012. szept. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!