Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszeri "kapcsolatban"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri "kapcsolatban" szüzesség elvesztése, okos dolog lenne?

Figyelt kérdés

Vagy akár kialakítható lehet így egy későbbi szexkapcsolat? Mivel egy egyszeri találkozás ritkán lehet kielégítő mindkét fél számára, ha az egyik fél szűz. (behatolásos élvezetekre gondolok itt, az előjáték rész anélkül is élvezetes, gondolom)

Furcsa lenne ilyenre "megkérni" valakit?



2018. ápr. 5. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Csak azért, hogy elveszítsd, nem kell odaadnod a tested, a privát szférád senkinek - becsüld már meg annyira. Egyébként sem egy "kötelező" valami ez, hogy el kell veszíteni egy bizonyos életkorig, mert különben összedől a világ.
2018. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Jobban jársz egy tartós kapcsolattal! F.
2018. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne vicceljetek már... Nem azért akarom elveszíteni, mert "gáz", "kötelező jellegű dolog" vagy "teher". Vágyom rá, érezni és élvezni akarom. Nem érdekel ez a "társadalmi nyomás", amit itt is sokan mondogatnak (meg üzenetben írogatnak...).
2018. ápr. 5. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
sztem nem furcsa megkérni vkit hogy vegye el. ugyanúgy, ahogy az sem furcsa, h megkéred, h szexeljetek, az elsőnek sincs sokkal több jelentése, de jó, ha vki olyat kérsz meg, aki kulturált, és nem csak reszelni tud :D
2018. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Most a lelki részére nem megyek rá, azt ezerszer leírtuk már a korábbi hasonló kérdéseknél.

Egy egyéjszakás kaland sokszor még a tapasztaltaknál sem sül el jól, hát még nálad. Élvezetet akarsz? Hát azt akar a partnered is! Szerinted pont arra lenne kedve, hogy téged "istápoljon"? Vagy ha tojik rá, hogy neked mi lenne jó, akkor szerinted mennyire lenne neked élvezhető az aktus!?

Az első szex nem az egetrengető élvezetről meg orgazmusról szól! Sőt a második, harmadik is fájhat.. Ez persze egy párkapcsolatban, türelmes, megértő és szerető partnerrel simán kezelhető, de pont ez az amit te kihagynál..

2018. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Amit leírtam az a szexkapcsolat részre is vonatkozik, sőt ott még rosszabb is lehet, ha beleszeretsz.. (Tudom-tudom most jön az, hogy "te tudod, hogy nem fogsz, kizárod az érzelmeket, benne van a pakliban, felkészültél rá stb-stb.." -ismerem a sztorit)
2018. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5: Konkrétan ugyanazokat a kérdéseket tetted itt fel, amit én is a kiinduló kérdésben. Ugyanarról beszélünk, csak neked nem tűnt fel. :D


Az van, hogy most értem meg arra, hogy más testét is felfedezzem és megismerjem a sajátomon kívül. Érzelmekben nem vagyok jó. A kihasználást annyira nem preferálom. Ezért gondoltam, hogy egy szexualitásra alapuló dolog működhet. Mivel szűz vagyok, elsőre nyilván nem élvezné senki, szóval többször meg kellene történnie, ha ez lehetséges. Gyakorlat teszi a mestert, ugye.

Ez van odaírva a leírásba is... A kérdés az, hogy ez mennyire lehet működőképes.

2018. ápr. 5. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Minek teszed fel a kérdést, ha nem fogadod el a válaszunkat?


"Konkrétan ugyanazokat a kérdéseket tetted itt fel, amit én is a kiinduló kérdésben."

Ezek költői kérdések voltak.

A fő kérdésre válaszoltam, amiben egyszeri kapcsolatról kérdeztél, az megvan?

De a szexkapcsolatra is ugyanez érvényes mint írtam utána a másik válaszban, az is megvan?

"Érzelmekben nem vagyok jó. "-> És erre reagáltam előre, mert borítékoltam, hogy ez lesz a kifogásod.

" Gyakorlat teszi a mestert, ugye. "-> Ez egy kapcsolatban így megy, de egy szexkapcsolatban a SZEX a lényeg, nem a te lelkivilágod, meg a tanulni vágyásod.. A férfiak kötöttség nélküli, élvezeteket akarnak, nem téged tanítgatni.

Így továbbra is az a válaszom, a "Egyszeri "kapcsolatban" szüzesség elvesztése, okos dolog lenne?

" és a "Vagy akár kialakítható lehet így egy későbbi szexkapcsolat?" kérdésre, hogy NEM.

Ha találsz is egy férfit, aki belemegy veled a szexkapcsba (és esetleg még veled is törődik szex közben), akkor meg beszeretsz..

Tudod hány csajjal beszéltem már (akik még csak nem is szüzek voltak), akik büszkén hangoztatták, hogy nekik érzelmek nélkül is megy? Tudod mi lett a vége?

A hapsik után sírtak, hogy miért nem veszi őket komolyan, féltékenykedni kezdtek, holott nem volt joguk hozzá.. Na most te még azt sem tudod mit váltana ki belőled a szex pszichésen, és így belemész egy szexkapcsolatba?

A testi részét leírtam már, nem egy szűz lány a pasik álma, ha szexkapcsolatról van szó..

2018. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elég vicces vagy azért. :D

Elfogadom a választ, felfogtam. Nem kell kötekedni, tudtam értelmezni a véleményedet. "Elég sok lánnyal beszéltél" és nyilván nagyon okos is vagy, hiszen szuper a százalékos osztályozásod itt (amivel sokra mondjuk nem mész a valóságban), de engem nem ismersz... Ettől függetlenül elfogadom a te álláspontodat, köszi!

2018. ápr. 5. 17:47
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Márpedig igaza van az előttem válaszolónak. Ez egy nőnek nem olyan egyszerű. Már kifejtette, hogy miért nem. Én is hülye ötletnek tartom.

25N

2018. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!