Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elítélendő ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ez a kapcsolat ilyen formában?

Figyelt kérdés
Röviden próbálom leírni a történetet. Egy éve ismerkedtünk meg, az elején ő komoly kapcsolatot akart, én bizonytalan voltam benne. Ezt hamar megunta és végül szexkapcsolat lett az egészből. Ahogy az lenni szokott, én teljesen beleszerettem, ő már nem akart többet, kis idő után összejött valakivel. Ez engem teljesen összetört. Beszéltünk még, végül ugyanott folytattuk, ahol abbahagytuk. Ez rendszeres lett, senki semmiről nem tudva... Én már nem vagyok belé szerelmes, viszont úgy érzem ő kezd most többet érezni. Plusz információ: köztünk elég nagy társadalmi és anyagi különbségek vannak, én ezért sem mertem belevágni, akivel jelenleg együtt van ilyen téren teljesen passzolnak (családi kapcsolatok által ismerkedtek meg), ebből kifolyólag nem fogja otthagyni miattam, ezzel tisztában vagyok. Mit gondoltok erről a "kapcsolatról"? Meddig lehet ezt így csinálni?

2017. jún. 17. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold át, és ha tényleg nem szereted, zárd le, keressél magadnak mást.

Egyszerűbb lesz az életed és tisztább a lelkiismereted.

2017. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2017. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerkedem, tehát nem zárkózom el ez elől. Jelenleg úgy vagyok vele, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, de nagyon nehéz megfelelő párt találni. Meg is mondtam neki, ha együtt leszek valakivel, akkor ennek vége, szerintem nem vette komolyan. Birtoklási vágya van, ki akar sajátítani magának, ha nem válaszolok neki, akkor képes "zaklatni" (értsd: addig hívogat telefonon, amíg fel nem veszem). Igazából azt nem értem, hogy miért kell megcsalni valakit? Gondolom a szex minőségben jobb velem, de ez annyira kockázatos neki, ha kiderülne mit csinál felfordulna teljesen a tökéletes kis élete.
2017. jún. 17. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ostoba lotyó!
2017. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

"addig hívogat telefonon, amíg fel nem veszem"

Hát igen... Tipikus. Tehát tudod, hogy egy tapló, tudod, hogy van barátnője, gondolod, hogy szerelmes beléd és te mégis felveszed neki a telefont és mégis újra és újra dugtok. Ostoba egy pi..csa vagy, hallod! Ha nem lenne olyan nő, mint te vagy, kevesebb lenne a megcsalások száma, mert tudod kereslet-kínálat... Ha csak egyszer lenne egy olyan nő, aki bemos az ilyen mocsok féregnek és nem széttenné a lábát, ahogy te, tehát a nők egymással nem mindig ki akarnának szúrni, hanem némi szolidaritás lenne bennük, ez a világ sokkal jobb hely lenne.

De itt vagy te, meg a többi naív pi..csa, akik megalázzák a másik nőtársukat, mert kell nekik a foglalt f..sz.

És igen, a kihagyhatatlan: a faszi egy köcsög barom, ez teljesen nyilvánvaló.

Én csak szegény barátnőjét sajnálom, sem téged, sem az agresszív kanodat.

2017. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Teljes mértékben elítélendő.

Fúj kinyalja a nőjét utána meg veled smacizik...hogy van gyomrod hozzá? Nincs bűntudatod? Nem félsz, hogy az élettől vissza fogod kapni? Miért vagy ilyen gerinctelen? Ennyire kell a f*asz? Inkább a vibrátor, minthogy harmadik legyek. Ja és ha találsz egy normális férfit, akivel komolyan gondolod és ez kibukik úgyis el fog hajtani...

2017. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit meddig lehet csinálni?


Volt valami és már vége, nem vagy bele szerelmes, de ő meg beléd akar üríteni továbbra is.

"úgy érzem ő kezd most többet érezni" - tévedsz, és tudod is: birtoklási vágya van ennyi.



Estefelé hívd vissza, hogy bocs nem értél rá felvenni - lesz majd nagy kuss a telefon másik végén....

2017. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan férfi, aki addig hívogatott, míg fel nem vettem. Aztán eldöntöttem, hogy sose többet. Volt is ott 15 nem fogadott hívás 5 perc alatt, aztán, azt hiszem, rájött, hogy már nem fog elérni.
2017. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!