Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég félénk az új párom és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég félénk az új párom és nem nagyon sietteti a szexet. Akkor érdemes nekem kezdeményezni? 19l

Figyelt kérdés

Én személy szerint már kiváncsi is vagyok rá milyen lehet vele, stb.

Neki kevesebb barátnője volt mint nekem barátom, és a lányok vissza utasítása miatt alakult benne ki állítólag az, hogy nem olyan nyomulós tipus már.

Akkor szerintetek én léphetek az ügy érdekében, vagy várjak ameddig ő nem lép?



2018. ápr. 12. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Lépj te. :)

Striptizelj neki ha kezd felállni neki csomagold ki és adjad neki tövig. :)

2018. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne kezdeményezhetnél
2018. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A srácok nem szokták rossz néven venni, ha lányok gyorsítanak az ismerkedési tempón. Rutinosabb srácok sokszor ma már direkt szolidabbnak tetetit magukat, egy lépéssel csaj elött gondolkodnak, csajok egy része már ki van attól, hogy rögtön meg akarják őket fektetni, az ilyen pasasba ők tudnak jobban belezúgni.
2018. ápr. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!