Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csöndes, visszahúzódó fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csöndes, visszahúzódó fiúk kb hány évesen vesztik el a szüzességüket szerintetek?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és én 20 évesen szexeltem először.

Szerintetek látszik valakin az ha szűz? Miből?


Csak kíváncsiságból kérdezem!


2018. ápr. 13. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, én 19 évesen mentem prostihoz...
2018. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, és nincs ilyen korhatár.

Ha egy lánynak megtetszik, akkor az eléri, amit akar, ha csöndes, visszahúzódó, ha harsány az a fiú.

A szűzesség lányon is csak a vizsgálóasztalon látszik, fiún még ott se. :) Aki közelről ismeri, annak esetleg feltűnik, hogy egy kicsit oldottabb lesz a viselkedése, de nem feltétlenül.

2018. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen vesztettem el, elég ittas állapotban egy nálam is ittasabb lánnyal, aki nem is igazán vonzott. Aztán két évig semmi, majd volt egy kis kézimunkázás, szintén részegen, szintén nem álmaim nőjével. És ennyi, azóta fizetek érte, ha már nagyon rajtam van a görcs.

Én szerintem engem mindenki szűznek néz, középsuliban sem hitték el, hogy már nem vagyok az.

2018. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, de amint megtörténik, megírom. 30f
2018. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!