Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, hogy nem vonzódom a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy lány sem szimptikus számomra és fiatal fiú létemre nem kívánom a szexet sem. Ha egy lány nem szűz akkor elképzelem,hogy hogyan dugták már meg és undorodom ettől a gondolattól. Ha néha rám néz egy lány akkor engem nagyon idegesít és szívem szerint elzavarnám. Több gátlásom is van és persze a péniszem is kicsi. Nem merek nyitni sem a lányok felé.


A kérdésem az lenne,hogy nagyon nagy gondok vannak a fejemben? 22/F.



2018. ápr. 14. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nagy gondok vannak persze és még is megkérdezed?
2018. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Menj el passzívnak a Magnumba, ott elég szőrös öregember fog seggbe rakásra jelentkezni : D neked csak pucsítani kell a kamra sötétjében, aztán sorban érkeznek a homokos csubakkák :D nagy hassal.
2018. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2/2: Köszönöm de nem élek a "lehetőséggel".
2018. ápr. 14. 16:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy oldódj fel valahogy, vagy te is azok táborát fogod erősíteni akik a fizetésük bizonyos %-át prostira költik...:D
2018. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A prostizásnak nem vagyok a híve így inkább azt kihagyom.
2018. ápr. 14. 16:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Negatív élmények/tapasztalatok gyerekkorban?


Mivel,hogy heteroszexualitás kategóriába írtál,így gondolom nyugodtan kizárhatjuk,hogy meleg vagy.

Írd le teljesen a gátlásaidat,mindent mitől undorodsz.


Szűz vagy? Volt valaha barátnőd? Meddig jutottatok el? Éreztél valaha szexuális késztetést? Ha igen,mikor s mi iránt? Mióta nem érzel? Undorodsz a szextől is avagy csak a szexben bizonyos dolgoktól? Miktől?

Mindent írj le részletesen s mond el azt is,hogy szerinted mitől lehet.

2018. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kis koromban volt olyan amikor kinevettek a lányok. Persze nem tudtam,hogy miért de már akkor is kerültem őket.


Baratnőm sohasem volt és szűz is vagyok. Egyszerűen ha belegondolok abba,hogy előttem már hányan megdugták és kinek a farka volt a szájában stb, szóval undorodom tőle. A lányokhoz sohasem volt semmi közöm sem mivel sohasem álltak velem szóba én pedig nem kerestem a társaságukat.

2018. ápr. 14. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első, h az önbizalmadat erősítsd, ne foglalkozz a farkaddal, nem az a lényeg. Tűzz ki magad elé célt, pl. konditerem, ess neki és építs izmokat. Nem kell, h nagy állat legyél, de ha szép szálkás leszel, az önbizalmad is több lesz, új emberekkel fogsz találkozni mindkét nemből. Aztán alakul a többi! :)
2018. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan is, hogy valaki aszexuális, tehát egyik nemhez sem vonzódik. Akár ez is lehet az oka. Persze nem biztos, lehet te tényleg spéci eset vagy, és a nők csak nagyon kis százaléka tetszene, viszont ilyennel még nem találkoztál, így nem is ismered ezt az érzést.


Ha valaki nem szűz, és ehhez hasonló gondolatok: Alapból nagy bajok vannak a felfogással sok embernél. Ennyi erővel undorodhatnál attól is, ha megfogott egy kilincset, amit előtte egy vén öregember is megfogott, miután kicsapta magának. Vagy attól is undorodhatnál, hogy kis korában megfogta ki tudja hány pasi kezét, aki előtte az orrát túrta, vagy a farkát birizgálta. A világ bizonyos értelemben mocskos, ez tény. Olyan soha nem lesz, ahogyan te elképzeled. A szex is egy ugyanolyan dolog, mint minden más. Az erkölcsi felfogás nagyon sok ember mentális halálát okozhatja. Más az ha valaki könnyűvérűnek áll be, és attól undorodsz. De ha valakinek volt előtted partnere/partnerei, akkor semmi közöd hozzá, hogy hogyan élték ki a szexuális vágyaikat. A test megújul és regenerálódik, az hogy más farkat szopott, és más farok járt benne, de ha a partnerének nem volt semmi nemi betegsége, akkor mire hozzád jut már tiszta. A szex is olyan egy egészséges ember számára mint az evés vagy az ivás. Attól is undorodhatnál, hogy mielőtt csókolózna veled a csaj, előtte pár órával, vagy napokkal ezelőtt evett valami olyasmit, amit te szívből utálsz.


Persze ha nem magad képzeled be ezeket a gondolatokat, hanem nálad ez születéssel jött mint adottság, akkor nagyon sajnálom az eseted. Mindenesetre sok szerencsét kívánok az életben, szerencsére nem csak szexből áll az élet értelme, tény hogy egyik legjobb dolog, de van ezer más tevékenység.

2018. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Keress egy szűz lányt akit boldoggá tehetsz
2018. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!