Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, hogy nem vonzódom a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy lány sem szimptikus számomra és fiatal fiú létemre nem kívánom a szexet sem. Ha egy lány nem szűz akkor elképzelem,hogy hogyan dugták már meg és undorodom ettől a gondolattól. Ha néha rám néz egy lány akkor engem nagyon idegesít és szívem szerint elzavarnám. Több gátlásom is van és persze a péniszem is kicsi. Nem merek nyitni sem a lányok felé.


A kérdésem az lenne,hogy nagyon nagy gondok vannak a fejemben? 22/F.



2018. ápr. 14. 15:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát.


Önbizalmam az sajnos nincsen ezt belátom én is de ha jól belegondolok soha nem is volt.


A lányokat nem szoktam nézni mert feleslegesnek tartom azért mert nem lenne senkinél sem esélyem és senkinek sem lennék szimpatikus. Így inkább sokszor csak a földet bámulom.


Nem tudom,hogy miért undorodom attól ha egy lánynak már volt több kapcsolata a férfiakkal.

2018. ápr. 14. 20:25
 12/19 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan érzek, szerintem egy szexuálpszichológust meg kéne próbálnod

az önkielégítést hogy oldod meg?

2018. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán szoktam mert nem vágyom rá. Jobb is ha nem látom...
2018. ápr. 15. 11:16
 14/19 anonim ***** válasza:
de akkor azért lányokra szoktad? vagy fantáziálgatsz?
2018. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam.
2018. ápr. 15. 12:47
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt írod nem mersz nyitni, de egyáltalán akarsz? Ha ennyire zavar a dolog, és igényed sincs rá, sem önkielégítésre, lehet hogy aszexuális vagy. Azzal sincs baj, amíg téged magadat nem bánt, vagy zavar az egyedüllét.

Ha viszont csak társat akarsz, de semmi másra nem vágysz tőle, a szexualitást nem igényled, akkor egyszerű barátságok is megoldást adhatnak. Sőt, mai világban nem muszáj csak nőkre nézni sem - főleg ha nem is bírod őket. Tesztelgesd mit szeretsz látni, mit akarsz, mi az amire tényleg vágysz.

2018. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha nagyon jól belegondolok nem merek nyitni a lányok felé de valamilyen szinten nem is vágyom rá.
2018. ápr. 15. 14:41
 18/19 anonim ***** válasza:
De neked ez igy jó. Nem vágysz a nökre, a szexualitásra. Ennyi. Élj igy. Nem kell ezt tulagyalni.
2018. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Zavar ez téged kedves kérdező, bárhogy is akarod magyarázni, és arra vágysz, hogy jöjjön egy lány, aki "megmentsen" végre és foglalkozzon veled. Hát kitudja, lehet, hogy jelentkezni fog itt egy lány, de én azt mondom, hogy lehet, hogy tenned kellene érte. Pl. nem a csúcs csajokra vágyni, hanem keresni egy olyan csajt, aki hasonló kaliberű külsőre, mint te magad vagy (szinte biztosra veszem, hogy ezeket a lányokat jelenleg észre sem veszed). Ahogy sikerül rávenned magad, hogy a jó polcon keresgélj, talán máris máshogy fogsz nézni a szebbik nemre. Rájössz, hogy ők is ugyanúgy kínlódnak és várják a fehér herceget. Miért nem leszel te a megmentőjük?


Ajánlom megnézésre ezt a videót: [link] (kb. a második perc után a lényeg).

2018. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!