Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Power goldot használt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Power goldot használt már valaki és ha igen mik a benyomások nekem azt mondtak a shopban hogy egy kapszulát harmadoljak el de ezt sehol nem látom hogy igy kéne ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet harmadolni. Szétömlik a por.

Én egészet vettem be. Egész napos kufirc, de még másnap is sok szex, visongatás stb.

2018. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a fejfájást elfelejtetteem írni. Az viszont másnapra jön, és elég masszív.
2018. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam kíváncsiságból. 2 napig egy kis lágy tavaszi fuvallattól is úgy állt mint a cövek. Nem tudod harmadolni sajnos, de nem lesz bajod ha egy egészet veszel be. Én csak annyit tapasztaltam, hogy amikor hatott az arcom és fülem kimelegedett és az orrom bedugult. Fejfájás nem volt nálam.
2018. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat kiontom a kapszulabol es egy kis lapon elosztogatom azt mondta a csaj de akkor kapjam be egybe es eg pohar vizzel kuldjem le?
2018. ápr. 14. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!