Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mièrt èlvezitek? 26L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mièrt èlvezitek? 26L

Figyelt kérdés

Az arcraèlvezès mièrt jó nektek?


Az teljesen megalàzó a nő szàmàra!


Nem èrzitek magatokat bunkónak,hogy a nő arcàra èlveztek vagy ez a vàgyatok?


Nektek hogy esne ha az arcotokra,szemetekbe fröccsene a sperma?


2018. ápr. 15. 03:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én inkább benne szeretek elélvezni.
2018. ápr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Egy meleg arcpakolás jót tesz az arcbőrnek ( is ). :-)
2018. ápr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem aki képes olyasvalamit erőltetni, amiről tudja, hogy a partnerének kellemetlen, attól ne várj lelki vívódást ezzel kapcsolatban...
2018. ápr. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, hogy lányként beleszólok. Engem izgat, ha szex közben aláznak. Beindulok tőle. A fiúkat nagyon izgatja az arcra élvezés, én meg szeretem megdani nekik, mait szeretnek. Ésszel, mértékkel. Vannak határok, sérülést okozó, vagy undorító dolgokat nem engedek. De az arcra élvezés nekem belefér és élvezem, ahogy elönt a melegség.
2018. ápr. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató egy szép arcra élvezni. Nyilván csak akkor csinálom ha a lány is benne van.
2018. ápr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
A négyes minden szavával egyetértek.
2018. ápr. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Szeretek bunkó lenni, na mi van?
2018. ápr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Ez az olyan nőknek megalázó akiknek ön vagy testképzavara van, képtelenek elfogadni magukat, nem véletlen az igazság, egy nő 30hoz közel vagy felette kezdi el gátlások nélkül élvezni a szexet, mert addig a legtöbb síró-nyávogó pitsa... ez sajnos tény.
2018. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem művelem, annyira nem vonz. Inkább szájba vagy még inkább punciba. Elvégre a kezemmel befejezni nem másabb, mint kiverni magamnak. De nem gondolom megalázónak. Miért lenne az?


27/F

2018. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretem ha az arcomra élveznek. Te vagy prűd kérdező.

22/N

2018. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!