Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is kipróbálta már magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kipróbálta már magát ilyen videós szexchat oldalon?

Figyelt kérdés
1-2 éve jópár alkalommal kipróbáltam magamat egy videós szexchat oldalon,hasonlón mint a chaturbate,lehet még ma is csinálnám ha nem egyedül lettem volna akkor:)A külsőmmel nincs baj szerintem,sőt:)De akkor sajna nem volt erre megfelelő partner:S:)Gáz az ilyen szerintetek?Vagy mások is próbáltak már hasonlót?Képeket tudok mutatni pár videómról akit esetleg érdekel:)
2018. ápr. 15. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem bár én nem próbálnám meg, valahogy nem vonz a dolog.
2018. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most nem értelek. Szeretnél chaturbete-elni? Vagy hogy is van?
2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találnék megfelelő partnert, lazán kipróbálnám a dolgot. Lényegében azt csinálnám, amit szeretek és közben pénzt is keresnék. Egyetemista srácként szerintem kevés ennél jobb lehetőség van! :D
2018. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!