Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akiket én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akiket én nézek ki magamnak egyáltalán nem vonzódnak hozzám, de a molettebb, csúnyácskább lányok szinte felfalnának. Mennyire gyakori jelenség ez?

Figyelt kérdés
Barátnak, havernak pedig szinte mind jónak tart. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2018. ápr. 16. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldd hozzám őket, nekem pont az ideálom.
2018. ápr. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor ezt most hagy magyarázzam meg neked.

Habár nem ismerlek, nem tudok rólad semmit, de feltételezem te a 10/10es csajokat nézed ki magadnak mindig, akik viszont a 10/10es Adoniszokat részesítik előnyben. Tehát te nem vagy az, csak egy átlagos srác. Viszont a molett, csúnya lányok nem az Adoniszokat nézik ki maguknak (max titokban nyáladzanak rájuk, de tudják hogy semmi esélyük náluk, nyilván), hanem az átlagosabb pasikat, akiknél megvan arra az esély, hogy viszonozzák az érdeklődésüket. Csak hát mindenki a rossz ember felé fut és így senkinek nem jön össze semmi. Nagyjából erről lenne szó, szólj ha valamiben esetleg tévedtem :P

Üdv : egy molett, csúnya lány.

2018. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A 2. nagy igazságot mondott. De én is tapasztaltam saját bőrömön azt amit leírtál. Amíg az iskolás korszakom 15-21 éves szakaszában voltam, meg volt a saját ideál pasim, azok az igazi nyálcsorgatósak (személy szerint nekem a picit hosszabb hajú, baba arcú pasik tetszettek) de azok a srácok akik engem érdekeltek, azok max nagyon jó barátként kezeltek, viszont az átlagos, vagy csúnyácskább na meg az idős pasik között meg volt egy csomó udvarlóm. Aztán az élet lehetőséget adott, hogy egy számomra 10/10es pasival járhassak 2 évig, aki egy igazi segg.fej volt, de olyan szinten segg.fej volt, hogy szerintem már egy másik bolygóról jött mert ilyen pasival még nem találkoztam. Lényeg a lényeg, szakítás után esélyt adtam egy olyan srácnak, akinek korábban valószínűleg az egom miatt nem adtam volna meg az esélyt, és most életem legjobb kapcsolatában vagyok, együtt élünk, boldogok vagyunk, együtt tervezzük a jövőt, és remélem vele élhetem le az egész életem.
2018. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!