Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anotalkon, ha vadidegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon, ha vadidegen pasiknak elküldöm a fehérneműs képeimet, attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Fejem nem látszik rajta csak a testem 19/N
2018. ápr. 16. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Terhes tuti nem leszel.

Nekem is küldhetsz.

2018. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Milyen bajod lehetne? :D

Még ha ki is adnád az inkognitódat, arcnélküli képeket lehetetlen hozzád kötni.


Tényleg, milyen fehérneműid vannak? Elég szexisek?

2018. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel nem.

Arra figyelj oda, hogy az arcod soha ne látszódjon. Meg szerintem a háttérre is egy picit, ha pl a fürdőszobában csinálod ezeket a képeket akkor lehetőleg facebookra ne olyan profilképet rakj ki ahol a fürdőszobában pózolsz ugyanazzal a hátérrel csak ruhában :D

2018. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Márpedig szerintem terhes leszel.
2018. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
... igazából csak annyi, hogy normális férfi számára " beárazod" magad...de ez lehet, hogy nem szempont.
2018. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Ide is jöhet! :D
2018. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Ide is jöhet :)
2018. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehet, nem azért mert felismer valaki a képen, hanem azért, mert ha mondjuk a telefonoddal fotóztad és szépen nincsen kiállítva a helymeghatározó funkció és egyebek, akkor nagyon sok minden adatot eltárol a fotód.


csak egy igazi példa:

pont itt a gyakorin írt nekem egy pasi, hogy mennyire szeretne így+úgy szexelni (mert egyik kommentemből azt szűrte ki, hogy lány vagyok), küldött vagy 3 képet mindenféléről, és habár letakarta a szemét, a képnézegetőm egyből felismerte a koordinátákat és máris megtudtam, hogy a srác Budaörsön lakik, megtudtam melyik utcában és kb 50 méternyi találgatásra, hogy melyik lakásban lakik.

Na ha én ki akarnék cseszni vele, akkor oda mennék személyesen és kideríteném, hogy pontosan ki is ő, és a kezemben lenne 3 pucér, álló farkú kép róla. Onnantól kezdve nem nehéz már Facebook, ismerősök, esetleg egy barátnőt találnom az interneten.


Én nagyon támogatom az anonym szexet interneten, viszont gyerekek tanuljátok meg rendesen és óvatosan használni ezeket, mert úgy jártok mint Jennifer Laurence.

2018. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8-asnak mondom, a fb szerint a gépem Velencében van, a telefonom pedig Gárdonyban, pedig egy harmadik helyen lakok és itt használom őket. Ennyit a helymeghatározásról.


Egyébként én is küldtem már olyan képeket lánynak amin nem volt rajtam semmi, de videót is küldtem már róla ahogy kiverem :D Viszont én vadidegennek soha nem küldök. Anotalkozni szoktam, de képet nem küldök, csak ha előtte beszélgettem már az illetővel, egy kicsit jobban megismertem, stb.


Érted, tehát egy vadidegen embernek nem küldözgetek magamról képet :D Meg én sem várom el, hogy nekem küldjenek.

De bajod nem lehet belőle ha nem látszik az arcod szóval ne aggódj. A fehérneműs képből meg még úgy sem, az olyan mint ha kimennél a strandra bikiniben, ugyan annyit látnak.

2018. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Te hülye vagy,de csináld a te dolgod..!!
2018. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!