Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem tetszik a bdsm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik a bdsm?

Figyelt kérdés
Izgat a gondolat hogy ne csak a fenekemre csapjanak hanem fenekeljenek el es lefog akkor is ha mar nen elvezetes szamomra es teljesen at kell adjam az iranyitast. Vagy pl nem annyira szeretem az analt de helyzetenkent izgatna ha ram kenyszeritene. Vagy a szopassal is hadi labon allok de ha a szamba kenyszeritene es megdugna a szam. Es ha ugy dugna hogy hatulrol egy kezzel erosen lenyom es eros lokesekkel dug nagyon melyre. Izgatna a maszk es szajpecek is. De ezenkivul mas nem pl dildo, oklozes, tuk ezek kizarva. Szeribtetek szub vagyok mazo vagy egyikse? Normalis vagyak ezek? 18L

2018. ápr. 16. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy te semmi, csak egy kislány!
2018. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szubmisszív vagy és izgat a mazochizmus. Nincs ezzel gond, amíg ésszel csináljátok. Kívánom, hogy taláj olyan partnert, akivel bíztok egymásban.
2018. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, hajrá!
2018. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak durva szex,nem bdsm.
2018. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Messze all ez a BDSM-től, de ha nevelhető szuka vagy, akkor nem lenne baj!


A vágyaid meg nagyon is rendben vannak, amíg ésszel csináljátok.

2018. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek természetes dolgok
2018. ápr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!