Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig menetkészek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig menetkészek vagytok vagy ez csak sztereotípia?

Figyelt kérdés

A kérdésem inkább a fiatalabb férfiakat érinti, de idősebb, tapasztaltabb férfiak válaszát is várom.



Mindig tudnátok szexelni? A nap bármely szakaszában?

Egyszerűsítsük le.

1. Ha nincs párom és felkínálkozik egy alkalom, bármikor.

2. Párkapcsolatban élek, de bármikor tudnék szexelni a párommal.


Az érdekelne, hogy mindig kívánjátok az épp aktuális párotokat?

Akkor is, ha már összevagytok szokva?


Reggeli merevedés? Akkor is van, ha egyedül ébredtek fel?


Mikor kívánjátok leginkább a párotokat? Ha otthon ültök mackónadrágban vagy ha mentek valahová és bomba a barátnőtök?


A kérdések azért érdekelnek, mert én bármikor megtudom kívánni az épp aktuális párom. Mindig vágyom rá, bárhol és bármikor. Ráadásul izgatnak az extrém helyzetek, ebből kifolyólag,le sem tudom magam állítani.

Mégcsak nem is kell, hogy ő kezdeményezzen bármivel is.


Tehát, minden pillanatban kívánjátok a szexet vagy ez csak egy elfajzott sztereotípia a nők körében?

22/N



2018. ápr. 19. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármikor képes lennék felállítani a szerszámot, ha van arra érdemes nő ;) 26F
2018. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,nem ezen agyalok egész nap.Inkább akkor jön meg az ihlet ,ha csókolózunk,közelebb bújik,megérint.Szexi ruhában van,vagy ha elkezdem vetkőztetni akkor már nincs visszaút,egyre jobban begerjedek.20/F
2018. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de úgyértettem, hogyha a barátnőd a közeledben van, nem pedig iskolában/munkahelyen tengődsz és egyszercsak eszedbejut, hogy debasz. :)
2018. ápr. 19. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Havazaskor mindig
2018. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem!:)
2018. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kívánom minden nap. Sajnos még nem találtam olyan nőt aki ugyan így kívánja és össze illenénk szexuálisan.
2018. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A partnerrel nem mindig, de ha munkahelyen, utcán, stb látok szép és csinos nőt, akkor azért az esetek 95%-ában igen. F46
2018. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 42 éves vagyok, házas, de 0-24-ben bármikor. Igaz, kb. 30-nak nézek ki, nem hanyagoltam el magam. A feleségem libidója nagyon alacsony, lehet hogy azért kívánom a szexet bármikor is.
2018. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Én pont ugyan így vagyok mint te. 35.-nek nézek ki és én is tudnám nyomni bármikor, de jelenleg egyedül vagyok. 45.f
2018. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Chac Xib Chaac ***** válasza:

A minig az ért túlzás, de van egy alapszabály: szexre sose mondj nemet :)


Az hogy össze vagyunk szokva, csak izgalmasabbá teszi az együttlétet, hogy tudod hová nyúlj mit csináj, mire gerjed. Mondjuk ha a párod tudja, hogy a combod simogatása izgat, akkor egy idő után unalmas lenne - de ha kicsit finomít rajta mindig, mondjuk valamilyen eszközzel, csak két ujjával, vagy a farkával simogatja, és nem megy tovább... megőrülsz :) És hidd el több erogén zónád van, amint amiről tusz, csak türelem és gyakorlás kell a felfedezéséhez ;)


Igen, reggeli merevedés mindig van, ez nem a szexről szól.


Én egyfolytában kívánom, hisz azért a párom... Nem a ruhájára gerjedek, hanem a személyiségére, meg arra, hogy tudom miket fog velem művelni, amikor szépen lassan lefejtem róla a mackónadrágot, és tudom hogy mire oda jutok olyan lucskos a kis puncija, hogy az államon folyik le a leve, amikor nyalom


Tök normális, hogy bármikor kész vagy a szexre - szerintem. nincs ezzel semmi gond, magasabb a szexuális igényed - ennyi.

2018. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!