Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elvárás az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás az, hogy egy férfi éljen szexuális életet?

Figyelt kérdés
Ha nincs barátnője, furcsán néznek rá az emberek egy idő után. Mintha rendellenes lenne. Amelyik férfi tetszik a nőknek és ért hozzájuk úgyis lesz párja, amelyik pedig nem, az szaladhat utánuk folyamatosan és nagyjából 100 lányból 1-el randizhat egyszer, ahol megtudhatja a lánytól, hogy ő nem is őt keresi. Ez pedig még jobban frusztráló. Ott az internet egy rakás jó tartalommal, lehet maszturbálni is.
2018. ápr. 22. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Harjá!
2018. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%
Nem elvárás,de azért furcsa ha egy férfi nem él szexuális életet,csak úgy ha magának csinálja.
2018. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
hát ....most ez tényleg kérdés? elég fura és kifejezetten egésszégtelen pszichésen, ha egy fiúnak nincsenek szexkapcsolatai. maszturbálás? az nem szex ... és az élvezet huszada kb vagy annyi se.
2018. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
10:28 : Az még rosszabb, ha keresve sem talál soha senkit. Napi 2 maszturbálás pedig sokat segít.
2018. ápr. 22. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem értem miért elvárás és hogy miért nézik hülyének aki nem el szexuális életet. Sajnos nem minden férfi tud nőzni és ugye így elég nehéz, de attól még lehet normális az illető amiért nem tud nőzni...

2018. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Élnék Én rendszeres szexuális életet de van akire nem buknak csak úgy a csajok baromi nehéz...Így hát maradnak a prostik még szerencse hogy van rájuk pénzem...
2018. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem elvárás, de minden ember társra vágyik, a maszturbálás segít, de csak a vágyat csillapítja, a társas kapcsolatot nem pótolja. Egyértelmű hogy te is vágysz rá csak kevés az önbizalmad, így a könnyebb utat válaszva, inkább esélyt se adsz magadnak, hogy biztosan ne érjen kudarc.

Hasonló helyzetben voltam jó darabig, aztán kitaláltam, hogy leadtam az elvárásaimból teljesen, és elkezdtem a nem topmodell külsejű csajokkal ismerkedni, így gyakorlatot szerzel, és nem visel meg úgy az elutasítás, mert azt persze mindig kap az ember, és találhatsz olyan lányt is köztük akit megszeretsz annak ellenére is hogy nem tökéletes külsővel rendelkezik....

2018. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez az elvárás nem csak a férfiak felé létezik, simán kijelentik az emberek azt is, hogy amelyik lány elmúlt 18 és nincs párja, vagy egy okádék külsőre, vagy annyira elcseszett, hogy nem kell a kutyának se. Ennek az esetek többségében természetesen semmi alapja nincs, egyszerűen csak túl könnyen ítéljük el és vetjük meg egymást.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy amennyiben szeretnél barátnőt (nekem úgy tűnik, hogy igen), jobb, ha nem zárkózol el a nőktől, mert hosszútávon nem tesz jót a lelkivilágodnak az egyedüllét.

2018. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

na azért .... várjunk már, nem 18 év meg nem elvárás, de szal egy egészséges emberben bizony ahogy kamaszodik, elkezdenek tombolni a hormonok és a másik nem iránti kíváncsiság.

vajon miért híresek a középiskolai osztálykirándulások, nyári táborok a szexkalandokról?

szal akinél nincs ilyen, ott érdemes akkor endokrinológiai vizsgálatokat végeztetni, vmi nem oké a hormonokkal. vagy ha azok rendben, akkor a következő a pszichológus.

sztem ennyi.

2018. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az oké hogy tombolnak a hormonok de partner is kell!És az nem megy mindenkinek olyan könnyen.
2018. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!