Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek nem lenne zavaró?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek nem lenne zavaró?

Figyelt kérdés
98%ban én kezdeményezem a szexet. Már mondtam a páromnak, hogy szeretem, ha egy férfi kezdeményez (utána 1-2 alkalommal meg is tette), de utána megint én kezdtem el. :( Nyilván érzem, hogy egy hosszabb csóktól már áll neki, tudom, hogy kíván, de mikir említettem, hogy kezdeményezhetne többet, akkor annyirát reagált, hogy szereti, ahogy "kibontakozok" és "kiélem magam".
2018. ápr. 23. 17:34
 1/10 Ramone ***** válasza:
Nem értem mi a gond... Nem zavar ha kezdeményez a nő de azért ne akarjon dominálni
2018. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom megunta, hogy ha ő kezdeményezi, akkor nincs kedved hozzá. Ha te kezdeményezel, akkor tudja, hogy van kedved hozzá (neki meg gondolom mindig van és ő nem fog visszautasítani).
2018. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2.

Sose utasítottam vissza

2018. ápr. 23. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem egészen értem a kérdést. Zavaró lenne-e, ha a partnerem kezdeményezne? Nem. Az a zavaró, ha nagyon eltérő a két fél igénye. Ha 98 százalékban az egyik fél kezdeményez, az ezt jelzi.
2018. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így egyszerűbb, egy pasit bármikor rá lehet venni a szexre, kivéve ha nagyon hullafáradt, egy nőt viszont nem, mert ki tudja, éppen milyen kedve van.
2018. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez elég fura. Azért ha megkiván, akkor kéne kezdeményeznie, nem?

Nem mondom, h nem kiván, de biztos kisebb a libidoja.

2018. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én férfiként mindig kezdeményezem de volt hogy vissza utasítottak. Igen a nőnek is kell kezdeményezni ha kívánja. Ilyen nőt keresek én is akivel közösen és aktívan tudunk egymással kommunikálni, és nagyokat szeretkezni.
2018. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a 98% azért erős. Ha egy párkapcsolatban 10/9x nekem kellene kezdeményezni, akkor azt érezném, hogy a másik fél nem kíván. Meg egyébként is, nehogy már a lány "izélje" meg a fiút...
2018. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokszor en is ugyerzem, hogy inkabb csak en kezdmenyezem, de azert o is szokott. :)
2018. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nyomi. A szakítást kéne kezdeményezned!!
2018. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!