Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok. A párotok teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok. A párotok teljesen "végig ér" bennetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hosszra teljesen kitölt a pénisze? Ti élvezitek ezt az érzést? Lassan vagy gyorsan csináljátok a jobb ? Ha nem akkor nem érzitek azt hogy hiányzik? Jo érzés ha eléri a hüvely végét? Csak kíváncsiságból. A válaszokat előre is köszönöm:D.

2018. ápr. 23. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Bizonyos pózokban végig ér és még sok is. Nem szeretem mert fáj.

Főleg, mert én a gyors vad mozgást szeretem.

2018. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A partnerem végig ér bennem. Nem rossz érzés,de némelyik pózban óvatosabban kell csinálnunk.
2018. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Én fiú vagyok és az a tapasztalat, hogy eleinte ha végig ér, akkor érzékeny és ha jobban benyomom akkor fájhat is viszont ha már jól bejáratódott a dolog és élvezzük nagyon, akkor mehet tövig, szereti a lány. Olyankor nem tudom mi van, vagy rugalmasabb lesz vagy jobban kitágul vagy nem érdekli vagy tényleg jobban élvezi... nem értem, de az a lényeg, hogy jó :)


Ha viszont elélvezett a lány, akkor utána úrjra óvatosabban kell (egy ideig, aztán hogy utána mi lesz, már más téma).

2018. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó én is igy tapasztaltam de annyira nem nyulik tovább hogy hosszasan lehessen szexelni tövig. De ha finoman "nyujtogatom" szóval nem üti a méh száját mert folyamatosan hozzá ér attol nagyon nagyon élvez. Előzők nek meg fáj érdekes hogy mennyivel más egyik másik lány.
2018. ápr. 24. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"érdekes hogy mennyivel más egyik másik lány."

És ezért pont felesleges is a kérdésed!

2018. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-4. Válaszoló.

Lány vagyok, és igen... Így van

2018. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátom pontosan végigér bennem mikor bent van. Mikor keményem csináljuk és gyorsan mozog, meg tövig is nyomja, a méhszájat szokta érinteni. Akkor az nekem nagyon jó érzés.
2018. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Barátom éppem nincs de a 20 cm-es kézis végigért. 18L

Ui:képeket priviket nem kérek!

2018. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer beérta 19 cm😍😍

18L

2018. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3asnak nak van igaza...

mellesleg nem a meret a szamit, hanem a technika... volt kis meretu pasim allandoan tovig nyomta a kicsi micsodajat es nagyon nagyon ngayon elveztem !

Masik pasim akinek nagyobb szerszama volt, de mivel jatszotta, hogy milyen fasz-a gyerek es hogy milyen sokaig birja anelkul, hogy elelvezzen, szoval nem nyomta tovig, csak kef-elt hosszan ... hat nem elveztem....

nekem tok mindegy mekkora, az a lenyeg, h tovig nyomja es vaginam is ugy tagul.nekem nem kellenek ezek a huly-egyerekek akik lotyognek bennem, en a gyors melyrehatolo meneteket szeretem .

2018. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!