Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves vagyok (szuz), és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok (szuz), és nem vagyok kapcsaolatra. Tobbi lent?

Figyelt kérdés

Nos. Lassan 19 eves vagyok.. hat es szuz. Nem azert mert csunya vagyok (aztmondjak hogy elég jóképű vagyok) és főként nem azért mert meleg. Egyszerűen csak nem hinayzik egy kapcsolat. Csak ugye ennek az a velejárója, hogy szexualis viszonyba sem kerülök senkivel, pedig arra akar igényem is lenne. Na mindegy.


A kérdés igazából az, hogy meg fog e ez változni, illetve más is jár ugyan ebben a cipőben. Mindenki mondogatja hogy kéne nekem már egy barátnő, de nekem nem éri meg a fáradozásokat, és nem -bírnám azt csinálni mint körülöttem a párocskák.:/



2018. ápr. 30. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
De,meleg vagy.Ez van.
2018. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Megesik az ilyen. :) Én lány vagyok (17), de mostanában nekem is elkezdődött egy olyan időszak, hogy nem érdekelnek a fiúk. Eddig sem rajongtam annyira egy kapcsolatért, de most valahogy mégjobban nem tudnám elképzelni. Nem tartom magamat leszbikusnak, mert sosem éreztem magam annak, pedig most elkezdtek érdekelni a lányok is. Ha gondolod, beszélgethetünk privátban, megpróbálom felkelteni a te érdeklődésedet is a lányok iránt, hátha megismersz valakit aki majd megtetszik. :)
2018. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre. Nagyon is izgatnak a nők. Ha lehetne ilyen csak tesi kapcsolat, hogy szex aztán cső csak hát nem sokan akarnak ilyet. Nekem csak egy kapcsolarhoz se türelmem se kedvem
2018. máj. 1. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Én is hasonlóan vagyok vele, csak én 20 leszek, lány vagyok, és nem vagyok szűz. De soha nem volt kapcsolatom, ezért is lehet fura, hogy nem is szeretnék, hiába leszek már 20 éves. Én is úgy érzem, hogy az emberek nagyrésze nem érti meg, de szerintem nincs ezzel semmi baj.
2018. máj. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mit csinálnak körülötted a párocskák. Semmi konkrétum nincs az írásban. A te világodban a párkapcsolat az egy standard szolgáltatáscsomag a lányok részéről, amivel vagy élsz, vagy nem? Csak mert amúgy minden kapcsolat más, nincs ugyanolyan. Olyan is van, amilyen neked kéne, amelyikben kevés energiát fektetnek bele, kevesebbet találkoznak. Tehát ez nem túl ésszerű magyarázat, hogy amúgy hiányérzeted van, de A párkapcsolat, AZ nem kéne. Amúgy honnan tudod valamire teljes magabiztossággal, hogy nem hiányzik, ha nem is tapasztaltad még?
2018. máj. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem tudsz csajozni vagy felsz, es ezzel nyugtatod magad. Volt par ilyen haverom, felismerem milyen ez.
2018. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nem volt kapcsolatfélém. Általános iskola végen gimi elejen volt olyasmi, de nagyon elhanyagoltam a másik felet és ezért sosem jutottam el a sexig.


Hát igen csajozni meg sosem tanultam meg sajnos, mert régen az ólamba hullott mindig a sultgalamb, mostmar meg ez nem ilyen egyszeru

2018. máj. 1. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!