Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a paromnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a paromnak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy en arra kerjedek ha egy pasi az agyban csunyan beszel.De az en baratom nem ilyen es ez egy picit zavar.Most ne nezzetek hulyenek de nekem meg az is bejonne ha olyanokat mondana mint pl.:elvezz baby az ujjamra stb.... de nem mond ilyeneket.Ezekkel a szavakkal csak feltuzelne.Most szerintetek mondjam el neki a problemam es ha igen akkor hogyan? Vagy inkabb hagyjam a fenebe? En 19/l o 22/f

2018. ápr. 2. 12:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
44%

En mindenkepp el mondanám neki

Pl sex kozbe szólj be valami ilyesmit hátha folytatja:)

2018. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Bárcsak arra kerjednél, hogy az ágyban oldalakat írtok tele helyesírási gyakorlatokkal
2018. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Mi arra 'kerjednék' sokan, ha befejeznétek ezt a sok sz*r kamut.
2018. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát,ezzel megfogtál. Én egyáltalán nem tűröm az obszcén kifejezéseket,így eléggé érdekes helyzetben lennék,ha ezt kérné tőlem a párom. De mindenképp mond el,egyszerűen és lényegre törően. A komunikáció a kulcs. Aztán rajta áll,hogy mi lesz.
2018. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1.:koszonom a valaszodat:)

2.-3.: ha nem tudtok ertelmes valaszt adni akkor inkabb ne is irjatok semmit a kerdesemhez.koszi:)

2018. ápr. 2. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán érdemes lenne ha te kezdenéd. Pl: Én akarok lenni a te kis ku-vád. Folyik ki a pi-alevem. A tiéd!! stb.
2018. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem pl alap, hogy a parom, akivel a legkizelebbi, legbizalmasabb a kapcsolatom, tud arrol, hogy mi izgat fel. Mi ertelme lenne ezt "titkolni"? Nem az a lenyeg, hogy mindkettonknek a legjobb legyen? Szerintem nyugodtan beszelj vele errol. Esetleg kerdezd meg nyiltan, hogy mi a velemenye errol es izgatja e vagy azt kerdezd meg h mi izgatja fel azokon kivul amit szoktatok csinalni...ki tudja, lehet, hogy neki is vannak "titkos vagyai". De az is jo, ha siman te mondasz neki vmi ilyesmit. Vszinu reagalni fog.
2018. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Szex közben bíztasd a csúnya beszédre! És persze Te is így válaszolj neki!
2018. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem szoktatok csak úgy simán a szexről beszélni? Ha eddig nem tettétek akkor kezdjétek el. Lehet, hogy neki is van olyan dolog amire vágyna csak nem akarta eddig szóba hozni.
2018. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Szex közben kiabáld ezt neki: "Dugd a puncim KANDISZNYÓ!"
2018. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!