Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat a gondolat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a gondolat, hogy pénzért szexeljek?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi kérdés, ahol a kérdező bevallotta, hogy izgatná ha pénzért szexelne.

Nos én is így vagyok vele, de csak gondolati szinten izgat!

A gyakorlati része teljesen más tészta lenne...


Nincs kihívó stílusom, nem szexeltek sosem össze-vissza mindenkivel, mégis izgat ez a gondolat.


Mi lehet ennek a pszichológiája? 25N


2018. máj. 1. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért izgat, mert olyan jó nőnek éreznéd magad, akiért hajlandóak fizetni, plusz van benne egyfajta perverzió, amit lehet elnyomsz magadban.
2018. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm a választ!
2018. máj. 1. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Részben visszajelzés az "értékedröl", részben izgathat, hogy hány F-t tudnál elcsábitani rövid idö alatt. A nöiességed bizonyitékát láthatod benne (ráadásul jogosan!!!)
2018. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
Ebben nincs semmi rossz, engem a prostis szerepjáték izgat nagyon amit el szeretnék majd játszani.
2018. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert titkon minden nő kva szeretne lenni.
2018. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy jó értelemben véve egyszerű gondolkodásmód. A régi római jogban is az eljárás egy szakaszában legyen szó bármilyen vitáról pénzösszegre váltották át a vitatott összeget mert így egyszerűbb volt az eljárás. Hányan nem pénzért szexelnek hanem egy jó kis hétvégére mennek el a pasival de pont nincs náluk pénz, vagy ha nem kapnak értékes ajándékot akkor duzzognak, vagy ha vége egy kapcsolatnak akkor az ember pofájába kapja hogy "bezzeg én főztem rád"... Nyilván érdekes lehet a módja is hogy hogy "szexelsz pénzért" hogy közvetlenül a kezedbe adnak egy borítékot vagy tényleg elmész Szicíliába van egy repjegyed és minden fizetve van tehát nem történik pénzmozgás. Én azt mondom ha ennyire izgat végül is ki is lehet próbálni....
2018. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmi játék,fizetnek érted,nem is keveset,kívánatos vagy,tehát te irányítasz.Szabadság érzése.De benne lehet az is,hogy szeretsz adni másoknak.És végső soron,mert egy perverz disznó vagy:D

Amúgy sok nő fantáziáját izgatja.

2018. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Van abban valami, amit írtok.


Alex C... nem hiszem, hogy minden nőt össze kéne mosni velem.

Biztosra veszem, hogy vannak olyanok, akiknek még soha meg nem fordult a fejükben, hogy mi lenne ha pénzért adnák a testüket!

2018. máj. 1. 19:21
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
sokan azért is szexelnek pénzért, mert büdös a munka :) nos lehet, hogy te se akarsz kinlódni munkahelyen, hanem akkor dolgozol amikor akarsz, könnyű munkát és még kellemest is. ebben nincs semmi rossz, csak nekem ezzel egyetlen egy problémám van, mégpedig az, hogy én nem csinálhatom, mert fiú vagyok :D vagyis csinálhatnám, csak ahhoz elősször gyúrjam ki magam, aztán dughatom az idősebb nőket pénzért, mert egy fiatal szexbombának nincs ilyenre szüksége :D
2018. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán nem értékeled magad eléggé, a nőiességedet, ezért úgy érzed, hogy "áruként" bánhatsz magaddal. Én inkább a saját önértékelésével hoznám összefüggésbe. Esetleg nincs valami miatt bűntudatod?
2018. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!