Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társkeresőn megismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn megismerkedtem egy nálam jóval idősebb nővel. Ti talalkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Szóval egy társkeresőn elkezdtunk beszelgetni par napja es most talalkoznank (eloszor)

-igen,szex miatt-.

Ő 50 en 20 eves vagyok. Ahhoz kepest vonzo alakja van, nekem tetszik.

De konnyen belement ebbe az egeszbe,ugyhogy gondolom mar tobb partnere is volt igy. ezert kisse tartok tole nincs-e vmilyen. betegsege peldaul -oralnal azert nemhiszem,hogy vedekeznenk- vagy barmi hatuluto a dologban.

Ti belemennetek egy ilyen légyottba? Mennyire veszelyes oralisan kielegiteni (ha netalan nemibeteg)? Mire figyeljek (vedekezesen kivul persze)? Barmifele velemenyt meghallgatok. (Eddig egyszer volt reszem aktusban meg parszor petting, ha ez szamit vmit)



2018. máj. 3. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simmán. Használj gumit, azt kész.
2018. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Egy magára valamit adó nő, azért védekezik ilyen alkalmakkor. Egy kis tini ribi is lehet nemibeteg. Szerintem ha az lenne tudna róla a hölgy, de persze nem 100%.

Én bele mennék.

2018. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
2# "egy magára valamit adó nő", jó vicc ezekkel a szavakkal dobálózni, amikor egy 50 éves kiégett mamáról beszélünk, aki 20 éves kisfiúkat ront meg:DDD vicc.
2018. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg a pénztárcádra is vigyázz, bankkártyát ne vigyél magaddal. :)
2018. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

# 3


Frusztrál, hogy nem csak 50-es pasik szexelhetnek 20 éves nőkkel? xD

2018. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Mutass egy képet róla, utána megmondom találkoznék-e vele. :D
2018. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ramone ***** válasza:
37%
Fogazni nem fog
2018. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagy ritkaság egy jó testű 50 éves nő, de ha úgy van, akkor ki ne hagyd. Veszteség nem érhet, mindketten nyerhettek rajta. Sokat tanulhatsz tőle, felnőtt gondolkodásmódról is. A védekezésről ne felejtkezz meg, ma egy ötvenes még termékeny!
2018. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze,talalkozz vele.

Ovszer megoldas.

A 20-as korosztaly felelotlenebb sokkal.

2018. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!