Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiú-lány párosnak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú-lány párosnak mennyire több a nézettsége egy ilyen oldalon mint egyedül?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel lazább kapcsolatban vagyok már egy ideje,mindketten imádjuk a szexet egymással stb és szóbakerült már köztünk párszor hogy kipróbálhatnánk magunkat egy szex chat-es oldalon.

A külsőnkkel szerintem egyáltalán nincs gond de gondolom ezen kívül még sok más is fontos hogy legyen nézettsége egy párosnak,igaz?

Aki próbált már hasonlót párként az tudna segíteni mikre érdemes odafigyelnünk meg hasonlók?Képet is tudok magunkról mutatni,ruha nélkülit ha érdekel valakit!


2018. máj. 3. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint webcam-oldalra gondolsz?


Ha kellően bevállalósak vagytok, igen, jobb lesz a nézettségetek. De ennél azért sokkal több is kell hozzá!

2018. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most ezt az egészet nem értem. Túlságosan ködösített a kérdés.

Értem, hogy diszkréten próbáltatok rákérdezni *valamire*, de tessék egy kicsit a ködöt jobban feloldani:


Ti tulajdonképpen ezzel akarnátok pénzt keresni? Vagy miről van most szó?!

2018. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ködösített ez:)Amúgy meg igen a pénz se lenne utolsó:)
2018. máj. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!