Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már hogy pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy pár perces ismeretség után leszoptatok egy srácot?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezen a kérdésen sírok 😂
2018. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze :D
2018. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Biztos, hogy volt. Sőt olyan is, hogy ismeretség nélkül. :-)
2018. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyi.
2018. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányok.hu ilyenekkel van tele.
2018. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, egyszer, Sound hetijegyért.


19/L

2018. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, olyan is volt, hogy úgy szoptam le, hogy nem is találkoztunk soha...:"D
2018. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindg volt van lesz Balaton sound jegyem stb par db (ott melo) es volt aki fel ajanlotta....
2018. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo lol
2018. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok már tizenéves srác, meg sok mindenről hallottam, meg ismerem az átlag emberiséget, de most komolyan kíváncsi lettem. Nőktől kérdezem inkább, hogy mégis, aki ezt megteszi, olykor mi zajlik le fejben? Itt jobban azokhoz szólok, akik többször is meglépik ezt. Egyszerűen nektek ez olyan sima tevékenység, mint másnak az, ha elmegy a sarki kisboltba, és veszi a szokásos kenyeret, üdítőt, stb, vagyis mint a jó napot/viszlát? Mert azért azt gondolom, hogy átlag ember ezt nem tenné. Viszont szeretném megismerni az e-féle női agy rejtelmeit is (nem, nem úgy értve, hogy engem is szopjon le valaki). És ezt egyáltalán nem bántásból írtam, csak érdekel hogy kezelik egyes nők a szexualitást, vagy az érzelmeket, már ha ebben az esetben van ilyen jelenség. Az még oké, hogy valamit kapsz cserébe gyorsan, ami inkább fizikai eredetű akármi, és emígy nehezen szereznéd meg (Mint a Balatonos jegy pl.), de biztos csak ennyi van a dolgok mögött? Tehát ez a pár perces ismeretség utáni dolog pszichológiája érdekelne.
2018. máj. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!