Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engeditek a popsinyalást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engeditek a popsinyalást?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyok a barátnőmmel ,de még mindig nem engedi ,hogy rányaljak a segglukára.

Mit tehetnék ,hogy meggondolja magát?

Ez ténylegg olyan rossz érzés mint ahogy azt ő állítja? 22/F



2018. máj. 3. 22:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Te jó ég! 3 év alatt soha nem volt orgazmusa? Ez nagyon durva...


Saját magát képes elélveztetni?

2018. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, de ha engem a párom soha nem juttatna a csúcsra nem csak a popsimhoz nem engedném hozzáférni, hanem magamhoz se. Ne haragudj, de ez tényleg nagyon durva. Ezen már kellett volna dolgoznotok....ebben szerintem mindketten hibasak vagytok.
2018. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem ö van furcsán összerakva, hanem te nem tudod kielégiteni. Ki kéne nyalni rendesen. Ne a fenekén járjon már az agyad, ha még kielégiteni sem tudod. Inkább azon agyalj, hogy hogy tudnád kielégiteni.
2018. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha magatol el tud menni, es ezt meg akarjatok oldnani, akkor mutassa meg hogy csinalja.. beszeljetek meg, neki hogy lenne jo.. ez igy nem lesz meg 3 ev szerintem..
2018. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
nem lehet hogy frigid?
2018. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ha magának csinálja akkor hamar elmegy (másodpercek alatt) ha én csinálom ugyan úgy akkor semmi :( régóta próbáljuk megoldani ezt is :(
2018. máj. 3. 23:15
 17/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyban összefügg a kettő ,szerintem nem képes ellazulni. Volt ,hogy másfél óráig szexeltünk ,de semmi ,több póz volt ,másabb tempó ,de nem vált be :(
2018. máj. 3. 23:16
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tudsz neki orgazmust okozni, nem a fenekét kéne nyalnod, hanem a csiklóját.
2018. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
31%
"A női orgazmus agyban dől el" ezen jót nevettem. 😁😁😂😂😂😀😀😀😀
2018. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsére a férjem is imádja és én is! 48/N
2018. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!