Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti engeditek a popsinyalást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engeditek a popsinyalást?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyok a barátnőmmel ,de még mindig nem engedi ,hogy rányaljak a segglukára.

Mit tehetnék ,hogy meggondolja magát?

Ez ténylegg olyan rossz érzés mint ahogy azt ő állítja? 22/F



2018. máj. 3. 22:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm engedi
2018. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz érzés, nagyon is jó, de ha valamiért nem érzi magát jól közben nem tudja élvezni. én sem engedem pedig jó érzés, de képtelen vagyok elengedni az érzést hogy mocskos és tiltott az a terület (zuhany után is). viszont en csináltam pasinak es azzal semmi bajom nem volt. ha ő nem akarja ne erőltesd, törődj bele!
2018. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Mivel puki mániásak vagyunk mindketten ez alap. Eleinte tiszta lyuk volt már kicsit extrémebbek. Szőr és fekália egészséget jelent.

Ha nem nyalom megpofoz ha ő nem nyalja akkor nincs zsebpénz

2018. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!