Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komoly kapcsolatban engeditek a párotoknak, hogy a popsitokba élvezzen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
persze nagyobb alkalmakor megengedem. imádom
2018. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%

Szerintem undorító.

Én azt se engedem meg hogy popsiba tegye mert számomra megalázó. Nem tudom felfogni sok nő hogy szeretheti. Szerintem fájdalmas és a szex úgy jó ha mindkettő páros élvezi:)

2018. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Komoly kapcsolat nem ott kezdődik hogy engedem seggbe meg beleélvezést .


Egyikünket se izgat az anál szóval nem nem engedem

De ettől mèg komoly kapcsolat

2018. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 3 év után engedtem az anált és akkor volt az első popsiba élvezés is, nem a kapcsolat komolyságán múlt hanem hogyan tudunk előkészülni rá
2018. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Mivel en szeretem az analt igy petsze, hogy megengedem. Nem komoly kapcsolatban is . Nem tartom megalazonak , miert is tartanam ha kedvelem a dolgot. Amugy is jobb mert a puncibol rogton folyik futni kell a wc re torcsi ez az. A popsibol nyilvan nem folyik nem kell rohanni utana sehova lehet elterulni kifujni magunkat aztan zuhanyozni.
2018. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nem engedi a feleségem a popsit egyáltalán:(
2018. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!