Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti hogyan fogadnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hogyan fogadnátok, ha kiderülne, a párotok maszturbált?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja élünk együtt a párommal. Ő eléggé prűd, minimális a szexuális igénye, az enyém azonban elég nagy. Ezt a különbözőséget némi maszturbálással egészítettem ki. Amikor kiderült, a párom nagyon kiakadt, felháborítónak tartotta a dolgot. Részben egyet is értettem vele, beláttam, hogy némileg önző dolog volt. Mentségemre legyen viszont, hogy ő pedig nem törődött az én szexuális igényeimmel, nem volt hajlandó semmilyen kompromisszumra. Ő úgy véli, túlzás az én elvárásom (kb 2-3 aktus 2-3 naponta). Számomra viszont kevés a heti 1 aktus.


Megbeszéltük a dolgot, ő megígérte, hogy többet szexel velem, én pedig hogy többet nem végzek önkielégítést. Sajnos azonban lényegi változás nem történt, majdnemhogy ugyanolyan keveset szexelünk, sokszor hibáztat is a "korai magömlésért".


Ma úgy adódott, hogy ő dolgozott, én pedig itthon voltam, és sajnos beleestem az önkielégítésbe. Nagyon bánom, lelkiismeret furdalásom van, mert ígéretet tettem. Mindenképpen el szeretném mondani neki, mindig őszinte akarok lenni hozzá, nem akarom, hogy titkaim legyenek előtte.


Tehát ti mit szóltok hozzá, ha a párotok önkielégítést végez?


2018. máj. 5. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én nőként kiakadnék, ha a párom megígértetné velem, hogy nem nyúlok magamhoz. Ez rólam szól. Az én testemről, az én örömömről. Neki ez miért fáj? Szerintem nincs joga ezen behisztizni. De persze ez csak az én értékrendem, nem kell velem egyeterteni. Ritkán a férjem is szokott, bár nálunk én vagyok a szexuálisan túlfűtött, ő is tudja rólam, hogy szoktam. Nekünk ez egyikünknek sem probléma. Szerencsére.
2018. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fogalmazásodból látszik, hogy a csaj egy manipulatív nő, aki eléri, hogy becsicskulj neki, már az ő fejével gondolkozol, meg akarsz felelni neki és elhitted amivel telemagyarázta a fejed, hogy a maszturbálás bűn és megcsalás
2018. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!