Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőtök nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőtök nem akar orálisan kielégíteni, ti hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Érdekelne mások véleménye, mit lehet tenni, ha a másik fél nem akar orális szexet, míg a másik igen.


Sajnos a barátnőm egyáltalán bem hajlandó rá, míg én nagyon kívánom, én ki szoktam őt nyalni, azt szereti is, de ő sajnos nem hajlandó engem leszopni...


Én: 24F, Ő:21N



2018. márc. 26. 06:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
Nekem volt olyan barátnőm aki nem szerette és nekem sem neki. Még csókolózni sem nagyon csak akkor amikor neki jó. A szex viszont fantasztikus volt vele, és akkor úgy csókolt amikor élvezte!
2018. márc. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit erőszakosabb lennék vele.
2018. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Búcsúz vennénk egymástól.
2018. márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%

Nekem kell a szopás... Nem tudom megérteni, ha szeret, akkor miért nem tud ennyit megtenni értem, miért nem tudja legyőzni a fóbiát!

Persze ha le akarja, akkor türelmesen kivárom, fokozatosan haladunk. De ha kijelenti, hogy sosem akar leszopni, akkor nekem nem kell, ugyanis akkor nem szeret...

2018. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Szakítanék vele.
2018. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
Kényszer francia, aztán ha nagyon nem vevő rá, akkor elgondolkodni mennyire szeretem, aztán ha nem éri meg, akkor lapát.
2018. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyenre kènyszerìtenètek a baràtnőtök annak ellenère hogy nem akarja vagy emiatt szakìtanàtok vele akkor ti nem szeretnètek őt ès nem forditva. Ha egyszer ő nem szeretnè azt el Kell fogadni. Làtom nem tul èrett a gondolkodàsotok. Ha te szereted nyalni akkor nyald ki.. a szexben nem kell ezt csinalni hogy ha nem szop le akkor en se nyalom ki.. uristen. Azt csinaljatok amit szerettek attol lesz jo a szex nem attol hogy kenyszerited valamire
2018. márc. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó de kis naív vagy... a párkapcsolat a szexről szól. Ami nem szex, az a barátság. Alap, hogy a szex tökéletes legyen.
2018. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%

A szex meg attól lesz jó, a kölcsönösen kieléfítitek egymás igényeit.

Egyébként hogy gondolod, hogy azt csinálom amit szeretek... ha épp pont arról szól a kérdés, hogy azt nem lehet...

A kényszerfrancia igenis belefér... természetesen nem azt mondom, hogy erőszakold meg, nem kell félreérteni, de feltérdelsz a feje mellé és odahúzod, megpaskolod vele az arcát, aztán beteszed a szájába... nekem volt olyan csajom, aki kijelentette, hogy soha nem fog szopni, aztán pár ilyen akció után teljesen rákapott... ezért is lett vége a kapcsolatnak, mert úgy megszerette, hogy a végén már szinte észre sem vette, hogy nem az enyém van a szájában...

2018. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
77%
Érdekes olvasgatni itt a sok negatív dolgot azzal a lánnyal kapcsolatban aki éppenséggel nem akar orálisan kielégíteni. DE ahelyett hogy ráeröltetnéd legyél megértő és ülj le vele ha igazán szereted. Ha erölteted csak jobban elmegy a kedve tőle majd egy életere. Az elején velem is ez volt, nem akartam csinálni egyenesen irtóztam tőle, aztán a párom türelmes volt, végig hallgatta az én érveimet meg “félelmeimet” ezzel kapcsolatban, aztán magamtól én vetettem fel, azóta is örömmel csinálom neki.:)
2018. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!