Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon rosszul csinálom az orált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rosszul csinálom az orált?

Figyelt kérdés

Barátommal 1éve vagyunk együtt és 2-3hónapja volt amikor először orálisan kielégítettem őt.3x csináltam neki az első 40percig tartott a második 30percig a harmadik is 30-40perc körül lehetett.Ez sok időnek számít?Valamit rosszul csinálhatok vagy ez normális?

(Azt mondja,hogy mindent jól csinálok és jól esik neki,de még ő sem tudja miért tart ilyen sokáig ahoz képest milyen intenzív érzés számára)

Tanácstalan vagyok.

Köszönöm a válaszokat:)



2018. máj. 5. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
40 percig egyfolytában? Az állkapcsod nem akadt ki közben? Én unnám ilyen hosszú ideig. Vannak más bejáratok is... :)
2018. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Te aztán jól be vagy idomitva szopásra, nagylány!:)


Ne aggódj, ha nem lenne jo amit csinálsz, akkor hülye lenne ennyit ideig kinozni magat!

2018. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
alex c: te valami beteg fsz lehetsz, akivel szoba se allnak a nok,mert egy ronda szerencsetlen
2018. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak,egyenlőre még nem szeretném elveszíteni a szűzességem szóval ez nem opció számunkra

2.-nak meg köszönöm a válaszát

2018. máj. 5. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az időtartammal semmi gond!

Az orált lehet tanulni és persze tanítani is. Összeszokás kérdése!

2018. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
10 honap együttjárás után törént elöször vmi kis petting? Jo nagy birka a csávod, h eddig várt...
2018. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 év együttlét közben semmi szex? Szegény fiú...
2018. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek:De volt.

Kézzel izgattuk egymást.

Utolsónak:16éves vagyok,és még semelyikünk nem szeretné a szexuális aktust egyenlőre.Nem miattam nem történt meg még a dolog hanem miattunk.

2018. máj. 6. 09:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát,még van mit tanulnod. A nürnbergi kupleráj környékén turistáskodtunk. Én már nős voltam,kihagytam,de 1 -két szűz kipróbálta,az 50 -100 DM értékű szolgáltatást. Még a városi párttitkár is mérte az időt. 10-12 perc alatt mindenkit lepippantottak,de sex se tartott tovább. Igazi profi csajok voltak,18-28 között.
2018. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma kiserleteztunk egyet mint gyakorlas.

14perc alatt megvolt

Szoval valoszinu valamit rosszul csinaltam.

Koszonok minden ertelmes valaszt

2018. máj. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!