Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Mennyire zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mennyire zavar titeket, ha egy nő nem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
Akár kapcsolatban akár egyéjszakás kaland alkalmával, mi van ha olyan nővel vagytok, akinek nincs hüvelyi orgazmusa, max orálisan tud elélvezni vagy csiklóvibrivel? Kizáró ok ez nálatok, esetleg csalódtok, kiábrándultok, vagy mit éreztek? A nő szokott előre szólni erről? Hogy szoktátok csinálni, hogy mindenkinek jó legyen? Illetve nagyobb "előnnyel" indul nálatok egy olyan nő, akinek van hüvelyi orgazmusa? És ez mennyire gyakori nálatok, hogy van hüvelyi?
2018. máj. 6. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem indul előnyből vagy hátrányból, de én igenis szeretem ha elélvez tőlem. Mert nem öncélú dolog a sex, és ugyanúgy szeretek adni mint kapni, ha nem jobban...


Ha nem szól és én megpróbálok mindent de mégse élvez el, akkor pedig csalódást érzek 34F

2018. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálam akkor van esélye ha őszinte, én is a két lány egy pasi felállást kedvelem pl...
2018. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van rá módszerem. ;)
2018. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve a sokat hangoztatott statisztikákat, a hüvelyi orgazmus hiánya még feldolgozható lenne, amúgy is jobban szeretek a nyelvemmel dolgozni. De ha egy rendes csiklóorgazmust se tudnék összehozni neki, akkor lehet elásnám magam.
2018. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kicsit zavar, mert engem nagyon izgat ha látom a nőn hogy élvez rajtam, velem, tőlem.
2018. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Semennyire. Egyenlőség van. Neki is ugyanúgy ott van az az 5 perc hogy elélvezzen mint nekem. Ha nem sikerült hát így járt.
2018. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a nyalásnál, is tőlem élvez-ne...

szóval egyáltalán nem zavarna, ha hüvelyileg nem sikerülne szex közben.

2018. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

# 6


Marok Marcsi még nem panaszkodott, hogy kevés volt az öt perc, ugye? xD

2018. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem zavarna az ex barátnőm akivel hét évig voltam együtt sosem val alig élvezett.
2018. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 csoda, hogy hat hétig bírta :D
2018. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!