Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, számotokra lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra lehet vonzó egy sportos testalkatú, de megfelelően kerek formákkal rendelkező lány attól, hogy hosszúkás az arca? N25

Figyelt kérdés
Kb olyan arcom van, mint Liv Tylernek,Demcsák Zsuzsának. Nem szeretem, hogy ilyen, a szemem, szám nem csúnya, de az arcformám sajnos szerintem nem túl nyerő, szerintem sokkal szebb egy kerek arc.

2018. máj. 6. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha szex után nem kèr kockacukrot nincs baj.
2018. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Spermásan megnézném :P
2018. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia , ha tudnál az arcodról képet küldeni az nagy segítség lenne
2018. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont ez a szebb mint a kerek arc, akkor most mi van? :D

Mindenkinek más tetszik, nincs ilyen, hogy az összes férfinek egy bizonyos típus jön be és kész. Biztos megtalálod a megfelelő pasit, aki téged fog látni a világon a leggyönyörűbbnek :)

2018. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vicc a hozzászólás de mivel én vak vagyok nekem nem számítana.
2018. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindig az összhatást nézem,az alapján döntök,nem részletekben.
2018. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Főleg, ha személyiségre is bejön.
2018. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A szerelemben nincs olyan, hogy most neked milyen arcod van meg hogy milyen kerekek egyes testrészeid. A szerelem jön magátol ha meg csak úgy általánosságban akarsz tetszeni a fiúknak hidd el nem kell. Ha van barátod leszarnak és a barátodat se az arcod fogja érdekelni. Ha meg nincs akkor csak annak kell tetszened aki elfogadja az arcod.
2018. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lenne. Milyen magas vagy, hányas lábad van?
2018. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Magyar lófejű vagy? Akkor gáz, ha a homlokod csupszon hagyod és kapafogad is van hozzá. Amugy pl Liv szép nö.
2018. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!