Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szereti a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátnőm azt, ahogy kimondom a kedvenc szavamat?

Figyelt kérdés
A kedvenc szavam a mell. Nagyon szeretem ezt a szót napjában akár ezerszer kimondani, s általában nagy nyomatékkal, mélyebb hangon, jó hosszan kitartott l-lel mondom ki, valahogy így: mellll. A barátnőm már rosszul van, amikor kimondom ezt a szót, mert szerinte túl kéjesen ejtem ki, pláne a hosszan elnyújtott l-ek zavarják. S miközben kimondom azt, hogy "mellll", mindig látványosan odanézek a blúzára vagy felsőjére, s így együtt, a kéjes hang és a kéjteli pillantás mindig meghozza a kívánt hatást: vagy dühöng, vagy nevet kínjában a barátnőm. Én annyira élvezem, amikor kimondhatom azt, hogy "mellll". Ő miért nem élvezi? Pedig neki igazán szép adatott a kéjesen megnevezett testrészből.

2018. máj. 7. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig cukkolod ezzel, míg elhagy. Aztán mondogathatod a falnak.
2018. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem alapból az idegesíti, ahogy kiejted. Miért nem lehet felfogni, hogy őt zavarja, minek cukkolod vele, ha látod, hogy kínosan érzi magát emiatt?

Tényleg ennyire gyerekes vagy?

2018. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen 2. Valaszolo.. kurv.ra gyerekes.. engem is idegesittene de en jol pofan torolnem.. mar hogy elolvastam felk.rta az agyam.. sztem kurv.ra gaz amit csinalsz kerdezo, es ha szereted es megakarod tartani a baratnodet, alljal le a hulye dumaddal..

19/L

2018. máj. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg létezik ilyen gyökér pasi?
2018. máj. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Engem mar azzal felbasztal, ahogy ide keirtad.
2018. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
94%
Hány éves vagy kérdező?!
2018. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Téged talán soha nem idegesített még semmi, hogy nem tudod elképzelni milyen érzés?


Ha a csaj jól érzi magát veled, marad. Ha nem, ott hagy mielőtt kimondod, hogy mellll. Es te jelenleg eléggé úgy tűnik, hogy az utóbbira játszol.

2018. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ekkora baromságot se hallottam még... nézd, ha nyilvánvaló hogy idegesíti a csajt akkor fejezd be. Tudom hogy ezt te nem hibaként látod magadban de nem mindenkinek jön be az ha valaki túl perverz. Valószínűleg ez jön le a csajnak ezért nem tetszik neki.
2018. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Imádom a szép kerek melllleket, csodálatos dolog nézni, figyelni, ahogy a póló alatt domborodnak a csodálatos mellllek, nincs szebb jelenség a világon a női melllleknél, a tévében naponta kellene mellllszépversenyeket közvetíteni.
2018. máj. 8. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát te szelepes vagy.
2018. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!